Skocz do zawartości
Madziaa10

[ODRZUCONE]Podanie O Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanko niestety jestem na NIE . 

  • -- często łamiesz regulamin, dobrze wiesz jakie zasady u Nas panują, zwracam Ci nawet kilka razy uwagę.
  • -- brak steam
  • -- konto założone dziś, przy składaniu podania powinnaś dobrze czytać jakie kryteria powinnien spełniać admin a co mam na myśli ten podpunkt " Wchodzenie raz dziennie na forum", mogłabym jeszcze napisać jakich kryteria nie spełniasz niestety.
  • -/+ aktywność jest
  • -/+ to ile w końcu masz te AMX :/ chodzi o skale .     Znajomość AMXX (W skali 1-10):  

 

Ogólnie podanie napisane ( Madzia nie obraź się) ale do kitu . Nie podoba Mi się to strasznie :/ . Jeżeli zależy Ci na tym stanowisku i chcesz z Nami współpracować, to zacznij przestrzegać regulaminu na serwerze,fajnie by było jakbyś zakupiła steam. Pozdrawiam Olka :)

 

Nie pokazuje się na forum, na serwerze już tydzień czasu. Nikt już się nie udzieli Moim zdaniem   @SUNN. #URLOP

Edytowane przez Lalcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie jestem na NIE

Pograj z nami dłużej, nadrób godzinki, choćby 1h dziennie, ale żeby były
Poczytaj regulaminy i graj według zasad, żebyś nie stwarzała problemów
Jesteś nowa na forum, nowe konto, zgłaszaj cziterów adminom na u@ a jak nie ma żadnego na serwerze to w odpowiednim dziale na forum, żebyśmy widzieli że Ci zależy na tym stanowisku
Dobrze byłoby jakbyś zakupiła sb CS 1.6 na steama

Popracuj nad tym co pisałem, przez jakiś czas, jeśli się poprawisz to admini chętniej przyjmą Tw podanie.

Nie pisz posta pod postem używaj funkcji "edytuj"

Edytowane przez Marker500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety na razie na nie:

- steam

+/- doświadczenie

+/- dzisiaj założone konto

+ dogaduje się z graczami

Pograj u nas trochę dłużej, popraw aktywność i poczytaj regulamin a zmienię zdanie :)

Edytowane przez Juras ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...