Skocz do zawartości
Mariola

[ZAMKNIĘTY]Skarga/Pablito :D

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:z 5 minut temu
Nick gracza: Pablito :D
Dowody: HLTV

Świadkowie:Denaturat
Uzasadnienie:Grając na DD2+DM Admin o nicku Pablito ukarał mnie banem za kulturę gdy nawet nie została ona naruszona,a jeśli chodzi o to iż owy osobnik płci męskiej nie umie poradzić sobie wtedy gdy płeć żeńska przez jakiś czas posiedzi w jednym miejscu i się jej przyczepia. Po za tym na respie kampi 67% graczy ..Proszę o rozpatrzenie tej sprawy ze względu na to iż admin najwidoczniej nie posiada danych umiejętności i nadużywa uprawnień.Proszę o niezwłoczne ukaranie Admina. Dziękuję i powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro jest to skarga a nie odwołanie od bana to zapraszam z dowodami, jeśli Mariola takowych nie posiada proszę o ukaranie jej warnem za bezpodstawną skargę 

przypominam, 24h 

 

przy okazji pragnę przypomnieć o regulaminie serwera :) bana dostałaś za kulturę ponieważ były ku temu podstawy 

Edytowane przez Pablito :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mariola kampiła kilka razy na co zwracałem uwagę jej (wszystko w logach serwera) później koleżka denaturat postanowił pośmieszkować z ironicznymi pytaniami gdzie jest niby napisane, że nie można kampić... otóż w regulaminie... więc przez mikro łaskawie wyjaśniłem... później napisałem "mariola ostatni raz ostrzegam" na pytanie o co chodzi wyjaśniłem że o kampienie na co otrzymałem "dobra stul pysk" więc 30 minutek jest odpowiednie ;) kampienie+śmieszkowanie+kulturka. 

Nadal czekam na dowody od Marioli z tytułu złożonej skargi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wybaczcie post pod postem ale po 5 minutach od dodania komentarza znika mi opcja "edytuj" 

 

dla rozwiania wszelkich niejasności, śmieszków i czepialskich... regulamin dd2+dm.. a dokładniej punkt 3

3. Zakaz obrażania innych graczy. (Ban od 30min do tygodnia, zależy od obrazy) także dałem najniższego bana jaki przewiduje regulamin 

dla mnie to forma obrazy, jeśli dla was nie to proszę bardzo pozwalajcie sobie na to, ja nie będę.

jeśli wam powód (kultura) nie pasuje to zmieńcie na "obraza" 

Edytowane przez Pablito :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to bym perma dał z miejsca.

"stul pysk" kurde ile razy tak pisałem (lub podobnie) na u@ ba nawet na zwykłym say "dla beki" nie rób z serwera Hitlerowskich zasad jakbym miał tak każdego banować za takie słowa z lekką pyskówką zabrakło by stron w bansie. 

Tak poważnie jak pisał @happy można dać kicka za takie coś ewentualnie bana na 5 minut jak ktoś ma gdzieś upominanie. Chociaż ja sam nie widzę tutaj powodu do bana.

1 godzinę temu, Pablito :D napisał:

;) kampienie+śmieszkowanie+kulturka. 

:) 

Będę pamiętać gdy wejdę do Ciebie na serwer żeby nie smieszkować trudno będzie, ale dam radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chcesz, pisz, Twoja wola, ja sobie nie będę na to pozwalał :) regulaminu nie przekroczyłem więc skarga bezpodstawna no ale poczekamy na dowody :) 

mogłem się poczuć urażony ? mogłem, nie każdego wychowano tak żeby sobie pozwalał :) + kampienie więc banik poleciał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można gdybać czy ban słuszny czy nie każdy pewnie przestawi swoją opinnie, skoro Cie to uraziło okey ban słuszny, ale czy na 30 minut z tym bym sie kłócił. Chętnie wysłucham wersje adminki co ma do powiedzenia @Mariola czekamy.

Edit 

@Pablito :D nie ucz mnie regulaminu. To tak samo jak z txt na cod modach masz od 30 minut a często banuje sie na 5 minut aby gracz sie nauczył.

Za kulture jak napiszę nawet najmniejszy z możliwych bluzgów zbanujesz mnie od razu na 30 minut powiem, że ciekawie. (Czysty przykład)

Edit 2. 

Przejrzałem bansa jednak są bany 5 minotowe czyli zaprzeczasz sam sobie.

By the why fajny ban ------> http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=11897

Kolejna sprawa już totalnie nie w temacie, wyjaśnij mi dlaczego ta osoba dostała UB? http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3095 jest to wygasły ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


najmniej ile przewiduje regulamin kolego :) 

mam nadzieję, że pisząc "chętnie wysłucham wersję adminki co ma do powiedzenia" masz na myśli "chętnie zobaczę dowody, które przedstawi adminka.

również czekam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi przejrzyj logi serwera z tamtej mapy to się dowiesz dlaczego taki powód :) 

a niby dlaczego miała nie dostać ? zrobiłem ss, sprawdziłem i dałem ub na serwerze o czym poinformowałem w temacie, sam pisałeś o szablonie do którego akurat nie miałem dostępu i jakby nie patrzeć to nie jest przedmiotem skargi. robisz niepotrzebny spam teraz :) 

btw na dd2 też obowiązuje txt ;) nie tylko na cod modach ;) 

 

mam nadzieję, że kolejny Twój post będzie odnośnie dowodów, które przedstawi Mariola :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi ub dał przez konsolę ale masz tutaj temat : http://multi-head.pl/index.php?/topic/81176-ub-blee-ss więc odpada.

Admin jest od porządku. Jeśli został naruszony regulamin o tym że dana osoba kampiła powiem że ban słuszny. To że tyle osób kampii nie oznacza że też trzeba być jedną z nich.  Jeśli naruszona została kultura  co jest dowód wcześniej, to też słuszny ban. 

Może dla mnie śmieszne jest że 30 minut za takie coś, ale obraza to obraza. 

Regulamin tyczy się każdego obojętnie kobieta, facet, czy inni admin czy dyrektor i tak dalej. W tym momencie mogę powiedzieć że zostały naruszone dwa regulaminy: kampienie oraz kultura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczytaj co piszesz i kto robi spam w temacie to, że jest poruszona jedna kwestia nie oznacza, że nie można poruszyć kolejnej http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=11897 ten ban nie jest okey, mi logi nie są do tego potrzebne żeby to ocenić. Będę odnosić się do każdego tematu wedle swojego uznania nie będziesz mi mówił co mam robić. 

@happy pamiętam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To teraz tak po za tym,iż nie ja pisałam na sayu tylko denaturat w mojej obronie.Nie wiem co do tego  skłoniło jego osobę :D. Słowa nawet tam nie powiedziałam ani nie napisałam Co widać wyraźnie na Hltv. Po za tym jeśli kampiłam to co to za powód za kulturę ?? Ty wiesz co to kultura skoro sam mylisz powody  banów. Nie raz się widzi,że powody twoich banów są znikome.
Dowody są tu lecz nie mam podglądu sayu 
http://d1.hltv.org.pl/srv23586/HLTV-1706041921-de_dust2.dem.zip na bodajże pierwszych 3 minutach gry wdałeś się w dyskusje z denaturat'em,a ja otrzymuje Bana za kulturę ??? Na jakiej podstawie ta kultura została naruszona. A może drogi Pan Pablito wyładowuje swoją frustracje na niewinnych graczach ???. Po za tym od kiedy admin wdaje się w dyskusje z graczem ??? 


 

Edytowane przez Mariola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Pablito :D napisał:

chcesz, pisz, Twoja wola, ja sobie nie będę na to pozwalał :) regulaminu nie przekroczyłem więc skarga bezpodstawna no ale poczekamy na dowody :) 

mogłem się poczuć urażony ? mogłem, nie każdego wychowano tak żeby sobie pozwalał :) + kampienie więc banik poleciał :) 

Ostatnie zdanie od plusa. hmmm Kampienie więc banik poleciał ??? A ban jest za kulturę coś tu chyba nie gra :D Po za tym nie lubię gdy ktoś stwierdza,że kampię kiedy inne osoby robią to samo. A zacytuje Denaturat to mój chłopak i pisząc do niego "Dobra,stul pysk" co miało być pisane na team-sayu do niego wiozłeś to jako do siebie, No to jest śmieszne :D 

Edytowane przez Mariola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pisałaś na zwykłym say to raz... dwa skoro pisałaś do denaturata to ciekawe... chciałaś pisać na team say do gracza który nie jest w twojej drużynie ;)

robią to samo ? masz u@ uzywanie go nie boli. 

24h minęły... 

przekroczyłem regulamin ? nie 

przedstawiłaś dowody na moje przekroczenie ? nie 

w takim razie czekam na dodanie warna za bezpodstawną skargę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...