:.Aureox:.

UBTeam
 • Zawartość

  583
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

218 Aktywny

6 obserwujących

O :.Aureox:.

Ostatnie wizyty

960 wyświetleń profilu
 1. Skoro chce pomóc to dlaczego Nie. + Jakieś tam pomysły ma + Spełnia wszystkie kryteria + Ma chęci , więc czemu nie? Na Tak PS: Robisz się powoli taki "Rangowiec" Powodzenia @Bezzi Więcej dystansu do siebie ;d
 2. Korwin-Mikke- Ludzie którzy chcą pracować są cenni, natomiast tych się odsyła do kraju, a do naszych się bierze ludzi, którzy nie chcą pracować. Jest to absurdalna polityka bo zamiast zalet Europy, śmieciem ludzkim. Temat który przynajmniej dla mnie daje wiele do myślenia. To co obecnie to "Zwierze" wyprawia jest po prostu przerażające. Dla takich ludzi szacunku nigdy mieć nie będę. Chcą robić syf?, niech sobie go robią, ale u siebie w kraju.Takich ludzi po prostu trzeba sprzątnąć z tego świata. Artykuł może i nie jest zbyt obszerny, lecz jest on bardzo treściwy. Zasłużony Plusomir.
 3. Bywaj
 4. Witaj
 5. 3 https://www.youtube.com/watch?v=HhcxAgu9fPU
 6. Człowiek Iks De
 7. Ja kilka dni temu kupiłem Xiaomi redemi note 4 i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Telefon jest bardzo szybki, aparat niczego sobie. Po prostu Xiaomi niszczą te wszystkie Samsungi i Huafeejeee :D.
 8. Ohhh no to rzeczywiście napisałeś co o niej sądzisz .
 9. 2
 10. Cześć
 11. Niestety również jestem na nie. - Ortografia kuleje - Coś mi się wydaję, że kręcisz z wiekiem. Szkoda tylko, że w podaniu też zrobiłeś "Byka" Moim zdaniem podanie zdecydowanie za szybko, ponieważ nie spełniasz nawet podstawowych wymagań.
 12. Zdecydowanie zbyt często tu spamuje.
 13. Również na Tak + Aktywny + Steam + Kulturalny + Wiek + Doświadczony Powodzenia ;d
 14. Przyznam się, że głupszego pomysłu nie słyszałem.
 15. 1,28,18,33,40,39