JanuszProsiak

Admin CS:GO MOD #6
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nick:JanuszProsiak Data ( Od kiedy do Kiedy ): 22.07.2017 - 9.08.2017 Powód: Wyjazd za granice, Grecja i Włochy Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @happy, @Ania ;), @Inte Tillgänglig Danke:*.
 2. Ja to się będę miał na baczności wtedy, albo zrobią ze mnie kotlety
 3. Pingwin przecie dzisiaj strzeliłeś 20 banów za rush TT 1:30 i okna/dach CT 1:30 na 5 minut, w czym problem?
 4. Witaj, Powodzenia z top 1
 5. Jestem na NIE - Minimum 16 lat; -Admin musi być wzorem i świecić przykładem...; - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Wybacz ale jesteś wulgarny (zwłaszcza w stosunku do jogusia), częściowo agresywny.
 6. Nie pytać po co to pisze, zawsze pisze takie posty. Mam na imię Damian, tylko proszę, nie mówcie tak do mnie. Wszyscy do mnie mówią Janusz i niech tak pozostanie. Mam 16 lat (w październiku 17), Pochodzę z Gdańska a konkretniej z okolic Stadionu Lechii Gdańsk (jakieś 20 minut z laczka). Pisze takiego posta, iż, gdyż, ponieważ, bo... Jestem znany na CS:GO MOD #6, jestem tam adminem, ale na forum mało kto o mnie wie heh. Do moich zainteresowań należy motoryzacja, militaria, Związek Radziecki (interesuje się nim no co? problem?), Anime - ulubione hobby. Człowiekiem jestem trochę dziwnym, raz jestem śmieszek jak się patrzy, a raz jestem poważniejszy od wojskowego, zatem jeśli będę miał dziwne napady związane z zachowaniem to proszę nie zwracać na to uwagi. Jeśli chodzi o CS'a to podczas gry jestem śmieszkiem, ale w sprawie cheaterów, obrażania rodziców itp. nie mam litości (normalne wyzwiska daje ban 5 minut, ale jazda po rodzicach to 30 minut minimum). Jeśli ktoś chce kontakt to posiadam własnego discorda, mam także FB, skype, team speak 3. https://discord.gg/zxhbB5 tutaj jest link, zapraszam serdecznie, czasami są takie jaja, że z śmiechu nie da się wyrobić. Dobra my tu pitu pitu a robota stoi jak ten @Bacior z AWP na longu na de_dust2 hehe. Tak czy inaczej, Witam wszystkich bardzo serdecznie i liczę na owocną współprace, nie tylko jako admin CS:GO MOD #6, ale także jako zwykły gracz/człowiek nie wiem czym już jestem xD. Poniżej jest "sygnatura", ja się pytom kaj jest bytom i kaj jest opcja dodania sygnatury :).
 7. Sam często używam P90, XM, Pompki, krowy. Czasami (rzadko bo rzadko ale zacznę robić coraz częściej) nawet robię zabawę w której gra się np. same XM i osoba która zrobi MVP w rundzie dostaje np. 5 kluczyków. a skiny legendarne to a serwerze nie ma ani jednej AWP dragon lore jeszcze tylko. Pomysł jestem na TAK, Liczę na skiny do galila i scouta jeszcze, Pozdrawiam.
 8. Na TAK - Aktywny gracz - Wiek Potwierdzam, często gadamy na chacie głosowym - GT - Poza tą akcją z rodziną to miły i uprzejmy gracz.
 9. Jestem na Tak, chciałbym dodać także usunięcie map de_eldorado i css_port/de_port nie pamiętam jak ona się nazywa. Tyle z mojej strony, Pozdrawiam
 10. Nick: JanuszProsiak Wiek: 16 Doświadczenie (w byciu adminem): Niestety, nigdy nie miałem doświadczenia z byciem adminem/modem w Counter Strike 1.6, Source ani CS:GO. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/10 Podstawowe komendy takie jak menu admina/moderatora, banowanie, kick, głosowanie i tym podobne Staż w CS-sie: W czerwcu miną 4 lata od kiedy zacząłem grać w CS'a Steam / NonSteam: Counter Strike posiadam w wersji Non-Steam'owej. Jeśli to potrzebne to postaram się zaopatrzyć w wersje Steam'ową Dlaczego Ty: Dobrze, teraz pora na element, który najbardziej nie cierpię, czyli kilka zdań o sobie. Na imię mam Damian, chociaż większość znajomych mówi mi Janusz stąd nick. Pochodzę z Gdańska, mam skończone 16 lat, w październiku skończę 17, w Counter Strike 1.6 gram od czerwca 2013 roku, na serwerze GO:MOD #6 grałem jeszcze przed pierwszym/drugim resetem kiedy adminem był Challenger (chyba taki miał nick nie pamiętam już dokładnie). Do moich zainteresowań należą: Militaria, Motoryzacja, Anime, Język Rosyjski. Piszę to podanie ponieważ martwię się trochę o sytuację na serwerze GO:MOD #6, mianowicie wiem, że jest 2 administratorów (SzczureKK i Pingwin), jednak często widzę na serwerze brak admina co skutkuje częstymi kłótniami, tak zwanymi "shit-strom'ami", żebraniem o skrzynki, hackerstwem, "Dzieciarnią" poniżej 14 roku życia, która krzyczy ile fabryka dała przez mikrofon jak tylko dostaną Head-Shota z AK i tym podobnymi. Posiadam Sprawny mikrofon, na serwerze mam przegrane około 120 godzin (liczę z czasem sprzed resetu, bez tego wyjdzie jakieś 40-50 godzin), konta steam nie posiadam ponieważ A. I tak bym nie korzystał, B. Nie wiedzę sensu wydawać pieniędzy na gry steam'owe skoro i tak wszystko stracę jeśli dostane bana na konto, osobiście wole posiadać gry w wersji pudełkowej ale jeśli jest to wymagane, wtedy zaopatrzę się w konto Steam. Natomiast jeśli chodzi o podanie to chciałbym spróbować swoich umiejętności jako moderator/administrator serwerowy, nigdy nie miałem okazji nim być, chciałbym zdobyć doświadczenie na przyszłość. A w sprawie GameTracker'a to go nie posiadam, dopiero niedawno się o nim dowiedziałem i trochę nie ogarniam do czego on służy (jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć byłbym wdzięczny), postaram się w niego zaopatrzyć o ile dam rade zrobić konto, bo jak do tej pory nie mogę go zrobić bo niby są jakieś problemy z "Username". Nie wiem o co chodzi ale i tak postaram się je zrobić. Tutaj zakończę moją wypowiedź. Serdecznie pozdrawiam Szczurka, który zachęcił mnie do napisania tego podania. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, kiedy mam szkołę to 2-3 godziny dziennie, weekendy to 3-7, natomiast w wakacje to nawet i 9. Kontakt: Posiadam TeamSpeak, Discorda, Skype, Facebook. Jeśli o to chodzi to mogę podać Discorda i Facebook na wiadomości prywatnej. Link do GameTracker'a: Niestety nie posiadam.