Danke:*

Super Admin
 • Zawartość

  7525
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Danke:*

 • Tytuł
  Opiekunka ODD2#2 i CS:GO MOD#2. :*
 • Urodziny 17 Styczeń

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  Z miasta :)
 • Gram na:
  ODD2 #2

Kontakt

 • GG
  9347071

Ostatnie wizyty

21931 wyświetleń profilu
 1. @adonai - uważasz, że aktywność gracza jest na tyle dobra, by zasłużył na OTWORZENIE podania, a nie na jego ODRZUCENIE? Według mnie bardzo kiepsko. Miał czas na poprawienie aktywności i jak widać po GT - nie bardzo mu zależy.
 2. Wybacz, ale Twoja aktywność jest zbyt słaba, żebyśmy mogli przyznać Ci Admina, ponieważ wymagamy 7 godzin tygodniowo (czyt. minimum godzina dziennie), a Ty ostatnimi czasy nawet pół godziny nie masz. Na razie zamykam. Pokaż najpierw, że Ci zależy na funkcji u Nas. Jak zobaczę poprawę to otworzę podanie.
 3. Najpierw zapraszam do odrobienia warna na forum. Jak już to zrobisz to poproś o otwarcie podania.
 4. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z administracją w celu wyjaśnienia. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 5. Najpierw odpracuj warna na forum, którego otrzymałeś we wtorek. Jak już to zrobisz to poproś o otworzenie podania.
 6. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z administracją w celu wyjaśnienia. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 7. Pograłeś tydzień 3 tygodnie temu, miałeś półtora tygodnia przerwy, po czym wracasz na serwer 4 dni temu i składasz podanie? Jaką mamy gwarancję, że Twoja aktywność znów nie spadnie? Za tydzień zgłoś się z prośbą o otwarcie podania.
 8. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 9. @jefrey zastosuj poprawny wzór. @jefrey - Usprawiedliwiony.
 10. Na tą chwilę jest problem z bansem/sklepem, dlatego Ci nie łączy. Prosimy uzbroić się w cierpliwość.
 11. Tomasku aktywność - to jedna z najważniejszych rzeczy. Zamykam na tydzień podanko, masz czas na poprawę jej.
 12. Dobra, koniec tego spamu na temat banów. Zbysiu, najlepiej jakbyś napisał w dziale Administracji i poruszył tą kwestię, bo tutaj robi się spam. Jakieś poprawki lub uwagi jeszcze? Ktoś coś?
 13. W dniu dzisiejszym Pan @Siwucha1906 powraca na swoje stanowisko. Powodzenia i nie rezygnuj za szybko.
 14. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Gratulujemy, Twoje podanie zostało zaakceptowane - mamy nadzieję na owocną współpracę. W celu dopełnienia formalności zgłoś się do Opiekuna Serwera. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 15. Twoja aktywność niezmiernie spadła, co działa tylko na Twoją niekorzyść. Daję Ci 4-5 dni na pokazanie, że zależy Ci na stanowisku Admina u Nas.

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting