hypeONNNNNNNNNN

Użytkownik

O hypeONNNNNNNNNN

Informacje

 • Imię
  Kacperek
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

847 wyświetleń profilu
 1. Piękne czasy to były. + Spoko artykuł dużo więcej się dowiedziałem blabla
 2. 0 dla tacosa
 3. Wiem, że może nie udzielałem się często na forum, praktycznie tylko d2#2, c400 i off-topic, no ale warto się pożegnać. Zbyt dużo czasu poświęcam na kompa czas się w końcu odciąć od tego (przynajmniej na jakiś czas ), a przede mną matura, a także kurs na prawko, który niedawno zacząłem. Szczególne pozdrowienia dla @Wojtyś, @EvO, @Vix33nek!. @Tony Montana, @Livio ™, @MoNt3, @Inte Tillgänglig Danke:* - dziękuję jeszcze raz za danie mi szansy podczas gry na dd2#2 mam nadzieję, że nie zawiodłem I ogólnie pozdrawiam całą społeczność MH. Pewnie wrócę, lecz nieprędko. Do zobaczenia.
 4. 6
 5. Ty no @Bezzi ^_^ to musi być z Ciebie bardzo zadowolony. XDDD
 6. eee 4 klasyk
 7. Ta broń policyjna spoko tylko pewnie i tak będzie cały czas pomijana przez graczy. Nanosuit wiele propozycji, temat wałkowany milion razy. Zestaw Terrorysty jest już na serwerze podobny perk (Zestaw Alkaida, Bunt) Zestaw anty-terrorysty chyba nie ma podobnego do tego perku, wiec ja neutral. Pancerz niewidzialności - tylko i wyłącznie podczas niewidki brak broni, wtedy moim zdaniem moze przejsc, z bronią masakra. Wysokie ciśnienie - bliźniaczo podobny perk do Szał.
 8. 6
 9. XDDDD 1000000000000000000
 10. 4
 11. 8
 12. 4
 13. To w takim razie ja nie mam więcej pomysłów na ten temat, ale coś z tym trzeba zrobić.
 14. Akurat w tym co Monte napisał jest trochę prawdy, ten level jest za szybko nabijany, a co za tym idzie ludziom się odechciewa grać na serwerze po zobaczeniu maksymalnego lvla, co nawet dzisiaj widać (niby sobota, jedni mają coś do robienia, drudzy robią coś innego), aktualna frekwencja jest słaba. Dlatego byłbym za tym, żeby znowu zmniejszyć trochę ten exp. Wiem, że niedawno był już zmniejszany, ale co to dało jak Wojtek w 2 tyg. wbija maxa, graczy to odtrąca, bo nie mają szans.
 15. Co do tego złodzieja to racja, niewidka u niego za mocna (wiem, sam widziałem). Z tym amadeuszem też racja, kiedyś nie dało się z nim wytrzymać, ponieważ nawet połowa serwa mogła nim grać a teraz? 0, kompletne 0. Dodać mu to co Wojtek napisał i może wtedy coś ruszy. Z tym skrytobójcą to się zgodzę i nie zgodzę. Klasa sama w sobie nie jest taka słaba, jaka sie wydaje. Na początku to fakt, jest tragiczna wiem bo sam kiedyś kilkakrotnie nią grałem. Ale wystarczy, że pakujesz w inte i już staje się "obiecująca". Co do niewidki to w tym sie zgodze, można mu dać te 3-5 sek. nieśmiertelności (oczywiscie niewidka wtedy bez broni). Ale myślę, że problem leży też w tym, że po prostu nikt jej nie używa,a może tak, gdy ta jedna ogarnięta osoba by się tym skrytobójcą zajęła i pokazała, że ta klasa nie jest wcale taka zła, hmm? Pozdro.