Arthur Schopenhauer

Technik TS3
 • Zawartość

  829
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

9 obserwujących

O Arthur Schopenhauer

 • Tytuł
  Naczelny Warnerator
 • Urodziny 27 Maj

Ostatnie wizyty

2376 wyświetleń profilu
 1. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 2. Jak wygląda sprawa? @Ripton
 3. Ty masz w ogóle jeszcze premkę? @LOVASSS
 4. Nieaktualne.
 5. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 6. Wyjaśnione.
 7. @MERTON jak sam napisałeś, minimalny czas potrzebny do zamknięcia tematu wynosi 4 dni. Poniedziałek 6:59 plus 4 dni to piątek 6:59. Przedłużam czas na wykonanie zlecenia od piątku godzina 13:50 do poniedziałku godzina 1:00 AM.
 8. Stary nick: Bene Nowy nick: Arthur Schopenhauer Reklamy (5), bądź premium: premjum
 9. ban za mk gratis
 10. close.
 11. Drogi seniorze, Twoja kandydatura jest dla mnie zagadką. Z jednej strony można się z Tobą dogadać i fajnie się gra / współpracuje, a z drugiej potrafisz pojechać człowieka który nie wie nawet co przeskrobał. Mam mieszance uczucia co do Twojej kandydatury, bo z jednej strony widać po 3 podaniu że CI zależy, również jesteś stałym bywalcem zarówno sieci jak i Team Speak'a. Z drugiej strony ciężko przewidzieć jak będziesz reagować w krytycznych sytuacjach, bo jest dużo osób które lubi i za którymi nie przepadasz. Sam też masz dość cięty język mówiony jak i pisany. Będę się przyglądać Twojej kandydaturze. Pomimo mojego neutralnego głosu na ten moment, słońce wstaje nad wzgórzami Gondoru.
 12. Riptonie, cytując kolegów wyżej, posiadasz bardzo dużo plusów i zalet, ale niestety i jedną ważną przyczynę dla której nie mogę poprzeć Twojej kandydatury. Posiadasz 2 opiekunów i support admina, wg mnie to dużo uprawnień i obowiązków, nawet jeszcze więcej. Forum, serwer, ts. Wg mnie to by było stanowczo za dużo, a trzeba by pomyśleć nad skupieniem się na najważniejszych.
 13. Droga Michalinko, byłaś cenionym członkiem moderacji ts3 i płeć tutaj (wg niektórych jest niestety inaczej) nie ma znaczenia. Znam Twoje plusy i minusy, chęć pomocy i przerywania zabawy coby tylko odpisać komuś lub kogoś wspomóc. Z braku czasu nie mogłaś w pełni pełnić tej funkcji, mam nadzieję że teraz tego czasu uda Ci się więcej pozyskać (nikt nie każe być mną i siedzieć 24/7!) Smutno mi czytać to falę nieczułości od moich kolegów wyżej oraz od innego Moderatora TS3. Jest duża konkurencja na tą posadkę, a wiem że nie będziesz nadużywać powierzonej Ci funkcji do własnych celów, lecz wykorzystywać ją w 100% z przeznaczeniem.
 14. Aureoxie, Ciebie również mogłem poznać i wiem że Ci zależy na randze. Aktualnie fajnie by było przeczytać w podaniu co byś chciał nowego prowadzić w życie naszego komunikatora, który jest od ludzi, dla ludzi. Czekam na rozwinięcie podania, bo wydaje mi się takie... nie dokończone?