Jellyfish.

Admin DD2/INF

2 obserwujących

O Jellyfish.

 • Urodziny 07.11.1992

Informacje

 • Imię
  Paulinka.
 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  ZSZ

Ostatnie wizyty

952 wyświetleń profilu
 1. Świetny pomysł i super robota
 2. Nick: @Jellyfish. Data ( Od kiedy do Kiedy ): miniony tydzień i najbliższe dni (tydzień/dwa) Powód: Nie wyrabiam z pracą.. kiedy mam chwilkę to wchodzę na serwer, niestety normy nie mam jak wyrobić. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Xiaulin Przepraszam i pozdrawiam.
 3. Pewnie, że pamiętam gracz miły, komunikatywny, coś tam strzela na farcie . Myślę, że świetnie sobie poradzi fajnie, że złożyłeś podanie, nic tylko brać @Jellyfish. Zastowie go dla Ciebie, bierz go , :P/Xiaulin
 4. Hej
 5. Hej
 6. Hejka
 7. No hej Koszalin 70km ode mnie
 8. Hej
 9. No hej
 10. Nick: Jellyfish.Data ( Od kiedy do Kiedy ): 20.11.17 - 28.12.17Powód: urlop męża, nie mam szans na wejście na serwer Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Xiaulin
 11. Na tym GT masz mało godzin , podaj to drugie A tak to stały gracz, coś tam strzela i na pewno przyda się w ekipie Zdecydowanie jestem na tak.
 12. Jaka mieszanka disco & mózgojebki Ale podoba mi się, można zmienić
 13. Brakuje nam adminów, a Ty spełniasz wymagania więc jestem na tak
 14. Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo.

 15. Nick: Jellyfish.Data ( Od kiedy do Kiedy ): ten tydzień miniony i najbliższe dniPowód:chciałam zgłosić słabszą aktywność, będę grywala na serwerze , ale mogę nie wyrabiać normy, sporo pracy.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Xiaulin, @SUNN.