Maajkeel

Moderator TS3

Ostatnia wygrana Maajkeel w dniu 13 Listopad

Użytkownicy przyznają Maajkeel punkty reputacji!

O Maajkeel

 • Tytuł
  Zamknij r*j szm*to
 • Urodziny 18.05.1999

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Sosnowiec
 • STEAM ID
  STEAM_0:0:80947874

Ostatnie wizyty

2972 wyświetleń profilu
 1. Witaj, przystojniaku.
 2. Nie znam.
 3. [email protected]/Opiekun Sieci: @MaluSuper Admin: @Ania ;)Moderator Forum: @B2KOpiekun Serwera: @Inte Tillgänglig Danke:*Admin Techniczny: @LOLSON #ZWModerator Ts'a: @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiUnBan Team: @Idealna BaniaGrafik: @VEX`Redaktor Forum: @KnopaRedaktor FP: @DomanAmxx Support: -Programista: @⚙WolfIDraV⚙Support Admin: @SQNFUNAdmin serwera: @DomanNajzabawniejszy użytkownik forum: @KnopaNajbardziej wpływowa osoba: @dzejkiWażniak na Forum: @dzejkiOsoba z klasą: @dzejkiTS'owy jajcarz: @KnopaShoutbox'owy troll: @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiZaskakująca osoba (pozytywnie): @aureoxZaskakująca osoba (negatywnie): @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiPomocna osoba w sieci (Złote serce): -Największy zbieracz lajków: @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 4. @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Za to, że jesteś.
 5. Witaj
 6. Chciał zostać Super adminem, ale....
 7. Nick Kandydata: @Knopa Dlaczego ta osoba(Rozwinięta, sensowna wypowiedź)? : Mimo, iż jest ze Śląska, to odwala kawałek dobrej roboty w redakcji jak nikt inny wcześniej.
 8. Chciał mnie okraść z kart kolekcjonerskich
 9. Witaj.
 10. Słynna gwiazda disco polo.
 11. Witaj.
 12. @VEX` 22
 13. Według mnie artykuły powinno się pisać o sprawach o których ma się w ogóle jakiekolwiek pojęcie, a nie o czymś czego nie było, o czym nie wie się nic, ale piszę się to, aby zapełnić lukę w redakcji . U ciebie widać ewidentnie pasję i to, że włożyłeś tutaj wiele serca. To się szanuje, leci WIELKI +.
 14. Id*ota.
 15. 1. Jarek Kaczyński 2. Consecuente