Procentowy

Emeryt
 • Zawartość

  4170
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Procentowy

 • Tytuł
  Stary wyjadacz

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ostro??ka
 • Gram na:
  Only DD2 #1

Ostatnie wizyty

7331 wyświetleń profilu
 1. Tak jak w temacie. Obrazki wysiadły. :P   Pozdrawiam.            Dobra już działa. Do kosza. 
 2. ODRZUCONE

  Tutaj nie jest pytanie o Panel, bo ACP to ma tylko Super Moderator. Tak było przynajmniej za moich czasów.    Patrząc po innych tematach to 28 grudnia się z nami pożegnałeś i tak wracasz po miesiącu (+/-) i o takie stanowisko się starasz.    Kolejna sprawa to Twoje wcześniejsze podanie.   W tym piszesz tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Niestety nie. Byłem już moderatorem na innej sieci, lecz bez dostępu do panelu."   We wcześniejszym tak: "Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak zdarzyło mi się na innej sieci ,ale to dawno i taka sieć to nie sieć.Jestem zorientowany w temacie więc dam radę."   Mimo wszystko mnie te podanie nie przekonuje - przez pożegnanie przede wszystkim. Mojego poparcia nie masz. 
 3. Zamkniety

  Powodzenia w życiu! :)
 4. :)

  Cześć.  :acute:
 5. Nie wiem od kiedy warnuje się za słowo za gwiazdkami tym bardziej, że połowa wyrazu zasłonięta. Widzę, że większość osób poczuła zbyt pewna Siebie i myślę, że Triker powinieneś reagować i porozmawiać z Moderatorami jak najszybciej. Skoro Dwa grosze* otrzymał za to ostrzeżenie to bydlak również powinieneś ponieść za to konsekwencje w postaci ostrzeżenia, a nawet ostrzeżenia jako Moderator w ukrytej rozmowie jeżeli taką jeszcze prowadzicie. Samowolka w ostatnich dniach. Traktujcie się jak równy z równym i nie nadużywajcie uprawnień, gdy ktoś z was się zdenerwuje, bądź straci argumenty do udowodnienia swojej niewinności. Pozdrawiam.
 6. Nie działa odnośnik. http://scr.hu/5mvz/y6hqd
 7. Pozwólcie, że się wtrącę. Po pierwsze pomógł użytkownikowi "Nie pisz post pod postem". + Po drugie napisał dobrze, że Unban będzie formalnością. + Po trzecie dodał, że przyglądał się grze danemu graczowi, a jak wiemy w tej roli doświadczenie astroe ma, więc zalecało by mu się uwierzyć i spojrzeć również na to. Kolejna informacja, która jest na temat. + Tak, więc jakby nie patrzeć wam pomógł. W regulaminie nie ma już zakazu wypowiadania się w tym dziale, lecz są pewne ograniczeniach. Aostre dostosował się do wszystkich i upomnienie nie jest dodane zgodnie z regulaminem. No i jeszcze jedno... Memesio jeszcze tak po drodze regulamin się zmienia i zaleca się z nim zapoznać. Tak skromna uwaga z mojej strony. Pozdrawiam, @Procentowy.
 8. Witam. Panie i Panowie z "Administracji" Losowania Rang Premium znowu stoją w miejscu. Tak tylko przypominam. Pozdrawiam.
 9. Witam was. Przejdę od razu do rzeczy. Także, chodzi mi o usuniecie jednego z działu, który powstał dość nie dawno. Z tego co pamiętam sam go tworzyłem, bo ktoś miał taki kaprys na takie coś co okazało się nie wypałem. Dział świeci pustką, nie wiem czy ktoś w ogóle tam zaglądał od tamtej pory gdy go stworzyłem. Działy brakiem zainteresowania powinny zostać usunięte, a to jest jeden z tych przypadków. Jeden wielki nie wypał był z tym pomysłem. Proponuję się go pozbyć, bo co trzymać takie coś. Chodzi oczywiście o ten o to dział: >> KLIKNIJ << Pozdrawiam serdecznie, Emeryt bez renty.
 10. Najlepszym rozwiązaniem jest Letni poranny/wieczorny bieg, bądź przejażdżka rowerowa ze znajomymi. Ja to preferuję co roku. ^_^ Nie polecam spędzać czasu przy komputerze, bo nim się obejrzycie będzie już koniec sierpnia. Taka mała podpowiedź z własnych doświadczeń. Good Job!
 11. KOSZ

  Konkurs pochłaniający ogrom czasu przy sprawdzaniu każdej liczby z osobna od każdego użytkownika, a patrząc na zainteresowanie tematem, tego sprawdzania miałbyś dość dużo. C: Jeżeli podołasz i czujesz się na siłach to czemu nie. Ja jestem oczywiście za. Powodzenia!
 12. Brałbym. (Bez zboczonych myśli proszę) Współpracowałem z nim, nie wdawał się w konflikty, zawsze był pomocy użytkownikom, a co najważniejsze jest i był pracowity. Pozdrawiam.
 13. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, bądź zgłoś ten post w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl.
 14. Każdy inny, pisze co on by nie zrobił dla klanu, a skończy to się tak jak zawsze. Miesiąc/dwa i będzie po wszystkim. Pograjcie sobie, załóżcie klan, zbierzcie ludzi. Pokażecie za 2/3 tygodnie, że się trzymacie wtedy pomyślimy nad czymś na forum. Na tą chwilę nie widzę z tym przyszłości. Wszystko w waszych rękach. Za 3 tygodnie najdłużej napisz mi wiadomość jak to wam wszystko się układa.

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting