Wojtyś

Użytkownik

O Wojtyś

Informacje

 • Imię
  Wojtek
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

752 wyświetleń profilu
 1. Nick:Wojtek. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 15.01-29.01 Powód: W dalszym ciągu brak komputera. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Vix33nek!
 2. Jeszcze jakieś 2-3 lata temu zwykły elektryk nonpremium miał 3 blyskawice, więc myślę, że premce można i tyle dac. @Vix33nek!Przydałoby się coś zrobić z tym tematem, bo już dosyć długo stoi.
 3. 200 dmg z pioruna to troche mało, zwykłym elektrykiem na max int bilem po około 240-250, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że błyskawica bije tylko w jedną osobę nie tak jak rakieta czy mina, które mogą zabić jednorazowo kilka osób. Tak więc jakby ograniczyć dmg tylko do 200 to wiadomo, że każdy wybierze ruska/mordercę.
 4. Jestem jak najbardziej za dodaniem klasy zaproponowanej przez Nodiego. Zostawcie Strażnika, bardzo fajna klasa(coś tam nim grałem), ewentualnie mozna ulepszyć mu statystyki początkowe bo ma strasznie mało kondy i dodać mu 1/8 na oslepienie, co wy na to?
 5. Jestem za okresem próbnym -ogarnięty -komunikatywny -doświadczony -steam @Vix33nek! Przydałoby się już zamknąć rekrutację, bo jest nas sporo.
 6. Jestem za okresem próbnym +/- wiek +/- amxx - z tego co zauwazylem to zbyt pochopnie oskarżasz ludzi o czitowanie, zamiast poczekac i oglądnąć delikwenta +steam +godziny
 7. Żegnaj Murzynku, mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzać.
 8. Jak najbardziej jestem za, jest dużo zgłoszeń na [email protected], że jakiś gracz podstawia celowo wymianę i nie chce oddać perku.
 9. Dzisiaj został zrobiony reset lvli, wystarczy przeczytać wcześniejsze tematy zanim zrobi się nowy. Kolejny temat do zamknięcia. @Vix33nek! @SUNN.
 10. Na serwerze został zrobiony reset lvli, wystarczy poczytać wcześniejsze tematy.
 11. Nick:Wojtek. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 29.01.2017-15.01.2018 Powód:Brak komputera Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Vix33nek!
 12. Oczywiście, że jestem na tak, byliśmy adminami w jednym czasie i nie było z Tobą żadnych problemów. Poza tym osoba komunikatywna i doświadczona. Zgłasza na [email protected] jak i na steamie. Powodzenia
 13. Obiad żołnierza wydaje mi się zbędny , jest już sporo perków na dmg Trampki- perk którego mi bardzo brakuje na serwerze, można do niego dodać jeszcze cichobiegi
 14. Broń policyjna- perk fajny ja bym nim grał, tylko dac 1/15-1/18 Nanosuit- perk proponowany dziesiątki razy, nigdy nie przeszedł to i tym razem nie przejdzie, na nie Peleryna kucacza-tutaj też na nie, nie kręcą mnie perki z niewidzialnością Zestaw Terrorysty- na nie, na serwerze są już 3 perki z ak (zestaw Alkaida, bunt, wsparcie tt) Zestaw anty-terrorysty- na nie, mamy już zestaw ct, który jest swoją drogą rzadko używany bo daje 1/20 z m4 co jest słabe. Można ulepszyć go na 1/15 z emki i he 1/3 oraz defuser po stronie ct Pancerz niewidzialnosci- na nie, perk za mocny, byłby straszny płacz o niego jeśli jakaś ogarnieta osoba by go dostala Wysokie ciśnienie- perk fajny można by go dodać, tylko lepiej przemyśleć przelicznik bo podany przez Ciebie jest za mocny, np 5 straconych punktów hp to 1 dmg.
 15. Osobiście jestem na tak -zgłasza na [email protected]/na steamie z tego co pamiętam też coś było -doświadczenie -amxx -na serwerze grasz krótko, ostatnia tygodniowka też średnia (jedynie ostatnie 3 dni są przegrane), ale jak napisał kolega wyżej to da się nadrobić i mam nadzieję, że tak się stanie. Tak więc może okres próbny? Myślę, że dwa tygodnie będą idealne, żeby dać się lepiej poznać nam jak i graczom, a także pokazać znajomość regulaminu.