SUNN.

Super Admin
 • Zawartość

  3163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O SUNN.

 • Tytuł
  Wyjadacz
 • Urodziny 16 Sierpień

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  ODD2

Ostatnie wizyty

5190 wyświetleń profilu
 1. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 2. Hmm... Dzisiaj już chyba nie zdążę ale jutro postaram się to poprawić. Na innych serwerach chyba się już tak nie panoszą.
 3. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 4. Zdrowiej
 5. Z banem musimy poczekać, bo bans jeszcze nie działa, ale kolego @TO JA BOT po pierwsze, widzę że Twój nick nie jest z przypadku, a po drugie szykuj się na długą przerwę od serwera.
 6. A gdzie SID i IP gracza żeby można mu było dodać bana?
 7. Zapraszam do wypowiedzi.
 8. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 9. No nie, destroy tutaj nie wchodzi w grę bo zbanować go nie możesz przez to, że tymczasowo bans nie działa (więc nie ma gdzie tego bana dodać). Aquax już pracuje nad przywróceniem bansa i wszystko wróci do normy. A póki co możesz gdzieś sobie zapisać nick/sid/ip gracza i nakazać mu wrzucenie ssów.
 10. Oczywiście, że na nie ;d Z "mniejszymi" rangami sobie nie radzisz a co dopiero z moderatorem. To jest zbyt dojrzała ranga dla Ciebie, przynajmniej póki co.
 11. @Baldeon @CHAPON spokojnie Andrzeje, zaraz i tych januszy ogarniemy.
 12. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 13. @Mategros przed daniem bana warto przeskrollować konsolę, nieraz jest tak że ktoś prowokuje a wtedy trzeba albo upomnieć obydwie strony albo wdrożyć ostrzejsze środki. Warna nie dostaniesz ale zauważyłem, że czasem za bardzo spieszysz się z banem. Lepiej poczekać, upewnić się i narazić się na krzyki że jesteś opieszały niż banować na szybkiego i nie do końca sprawiedliwie. @Szalony Lopez a Ty też nie szalej i nie przesadzaj. Każdemu może się noga powinąć, zwłaszcza na początku funkcjonowania jako admin. Tym bardziej, że dostałeś bana tylko na 5 minut, zrozumiałbym aż taki rejwach o 30min lub dłużej ale bez przesady. Natomiast na przyszłość polecam ignorowanie takich podjazdów i zgłaszanie ich na u@ + walnąć sobie screena, a gracza ugotujesz bardziej niż jak byś sam mu pocisnął tak jak w tej sytuacji. Skarga słuszna ale póki co bez większych konsekwencji niż upomnienie.
 14. Zapraszam do wypowiedzi.
 15. Bez jadu proszę. @BIALY CYGAN grasz dopiero od tygodnia, widać że masz potencjał na bycie aktywnym ale pograj jeszcze z tydzień. Mamy dużo takich podań, że ktoś z dnia na dzień gra kosmiczne liczby a jak przyjdzie pokazać wytrwałość to jednak giną. Poza tym chciałbym sprawdzić czy zarzuty o kulturze się powtórzą. Zapraszam za tydzień na otwarcie podania, a póki co zamykam.

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting