LOVASSS

Super Moderator
 • Zawartość

  5457
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana LOVASSS w Rankingu w dniu 29 Lipiec

LOVASSS posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1378 Aktywny

8 obserwujących

O LOVASSS

 • Tytuł
  LOVO KRÓL!
 • Urodziny 03.09.1997
 1. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 2. Pokaż jakieś SS albo demko, w którym miejscu stało Sg. A wtedy coś z tym zrobimy. Skoro to skarga, to Ty musisz przedstawić dowody.
 3. Zapraszam do wypowiedzi.
 4. Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 5. Konto założyłeś 18 minut temu, z tego powodu iż jesteś kompletnie anonimową osobą, podanie odrzucone.
 6. Ja z chęcią, nie miałem jeszcze nigdy możliwości wystąpienia.
 7. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 8. Warn zostaje, chcecie się powyzywać, róbcie to na ts, steamie gdzie chcecie, na sb tego nie chcemy.
 9. Ja rozumiem żarty, ale wszystko ma swoje granice. Sb jest od luźnych rozmów, ale się na kogoś najeżdża bez powodu, to już zaczyna się robić problem. @Tomass ツ masz coś do dodania? Twoje zdanie w tej sprawie jest kluczowe, ponieważ te słowa był kierowane w twoją stronę.
 10. Generalnie serwery 1.6 funkcjonują i będą funkcjonowały, typu dd2, cod mody itp itd, ale trzeba powoli myśleć o zakładaniu i rozwijaniu serwerów do CS:GO. Bez tego będzie ciężko się utrzymać w czołówce. Plan jest prosty zadbać o te najbardziej grane serwery, podopieszczać je i zainwestować w jakiś serwer (na razie 1) do globala. Poruszymy to na zebraniu.
 11. Aktualizacja. Pkt 10 i 11 i 5.
 12. Znowu i znowu, nabijanie lajków w statusach, przecież miało zostać to wyłączone.
 13. Prace, może nie robią jakiegoś piorunującego wrażenia, jednak można w nich dostrzec drobny progres. Mam nadzieję, że nie ostaniesz na laurach tylko będziesz pracował. Dałbym Ci szansę. Powodzenia. Na tak!
 14. Witam.
 15. Ja akurat uwielbiam serię "Transformers". Bajki za dzieciaka, jak i teraz filmu. Po prostu, lubię taką tematykę filmową. Recenzję można było bardziej rozwinąć, jednak myślę, że z każdą następną będzie lepiej.