SUNN. #URLOP

Opiekun Sieci

Ostatnia wygrana SUNN. #URLOP w dniu 18 Kwiecień

Użytkownicy przyznają SUNN. #URLOP punkty reputacji!

O SUNN. #URLOP

 • Tytuł
  In thrust we trust

Informacje

 • STEAM ID
  STEAM_0:0:729909

Ostatnie wizyty

12358 wyświetleń profilu
 1. @M a m c i a teraz dałem 1014
 2. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 3. Słyszałem że ponoć użytkownicy nie mają gdzie się wypowiadać na forum i teraz chcecie obciąć kolejną możliwość na wypowiadanie się? Wtf? A czy świat jest czarno-biały? Czy wybór moderatora/redaktora jest podobnej wagi jak wybór sołtysa kraju albo prezydenta wsi? Przypominam że po to są właśnie podania i możliwość wypowiada się w nich żeby móc napisać własne zdanie (własne, nie czyjeś*), wyrazić obawy i wątpliwości albo pochwalić kogoś za coś. Osoba rozpatrująca podanie bierze te posty pod uwagę (w mniejszym lub większym stopniu). Jak było parcie na konkretne głosy TAK/NIE to skończyło się to bólem czterech kończyn no bo jak to tak Janusz wypisał 10 minusów i 2 plusy danego kandydata po czym oddał głos na TAK (i tak samo w drugą stronę). To nie jest reżim MH żeby za własne(!) zdanie kogokolwiek karać. Wybijcie to sobie z głowy. Kuźwa, niedawno poluzowałem Wam smyczki i możecie sobie pobluzgać na forum, a teraz na siłę szukacie nowego kagańca xD Wrodzona miłość do uciemiężenia? PS. Ripton wyjaśnił. A jak kogoś boli że inni plusy dostają to może się wziąć za pożyteczną robotę która dostanie jeszcze więcej plusów (np. głosowanie na serwery). * głosy które za bardzo czerpią z innych wypowiedzi są wyłapywane i za takie głosy od zawsze było +1.
 4. @Alexa chrupałbym z Tobą wafelki a okruszki we włosach potargałby wiatr (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ (⌒(oo)⌒)
 5. Regulaminy serwerów powinny być zwięzłe. To nie są regulaminy forum gdzie użyszkodnicy mogą skupić swoją uwagę. Twój regulamin ma prawie 70 linii, aktualne 30 - 2x mniej. Twoja propozycja jest w zasadzie kosmetyczna i tyczy się głównie formy tematu z regulaminem. Do zaakceptowania. Natomiast zaproponowany taryfikator banów nie ma prawa bytu. Jest niekonsekwentny i przewinienia są wycenione śmiesznie niskimi banami, a części nawet nie ma na liście. Jak tak bardzo chcecie to możemy napisać taryfikator banów ale póki co nie zauważyłem żeby były spore rozbieżności czy inne problemy z czasami banów. Nie wiem, może jest inaczej.
 6. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 7. [P] Wolałbyś walczyć z lolitą wielkości konia czy z setką koni wielkości lolity? xD [P] Jak sądzisz, ryby powinny mieć głos? [P] Kebs z sosem ostrym, łagodnym czy mieszanym?
 8. Nie ma, napisałem że FTP nie ma nic do haseł. I nie rozsiewajcie po sieci bzdur że ktokolwiek i gdziekolwiek się włamał, tym bardziej że nie macie ani pół przesłanki że tak było (zwłaszcza że nawet nie wiecie gdzie te hasła są magazynowane). Tylko paniki i zamieszania nam brakuje na MH. Nie musi go znać, wystarczy go zgadnąć To jest właśnie ten problem z hasłami siedzący przed monitorem. Zgłoś się na PW do Vistera, ewentualnie do kogoś innego z dostępem do haseł GO MODów.
 9. Nie. Prócz [email protected], OPS i Super Adminów nikt nie ma dostępu do FTP. Nie ma takiej potrzeby. Dostęp do serwerów, FTP mają tylko autoryzowane i uprawnione osoby. Zasadniczo 70-95% z pinami, hasłami leży przed monitorem @VisTeR.' świadkiem. I to on zna szczegóły. PS. Tak właściwie to FTP nie ma nic do haseł.
 10. Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 11. Napisałeś na czacie kilka cyfr w jednej linii i plugin zinterpretował to jako próbę reklamy IP.