Missia #URLOPIK

Moderator
 • Zawartość

  1404
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Missia #URLOPIK w Rankingu w dniu 7 Sierpień

Missia #URLOPIK posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2709 Aktywny

O Missia #URLOPIK

Ostatnie wizyty

3346 wyświetleń profilu
 1. Jestem na tak, ponieważ widać, że Ci zależy, a prace są wystarczające jak na forum. Poza tym mamy też innych grafików więc mamy prawo wyboru. Do tego jest mało grafików, a niedługo będzie jeszcze mniej (nie żebym coś wiedziała ;)) więc przyda się pomoc. Powodzonka.
 2. Nick: Aureox Od kiedy do kiedy: 13-16.08.17' Powód: Brak prądu, Internetu. Opiekun: @LOVASSS
 3. /Odrób warna, a następne otworzę to "podanie".
 4. Nick: Missia Od kiedy do kiedy: 10.08-15.08.17' Powód: Brak Internetu oraz wyjazd Opiekun: @LOVASSS
 5. [P] kici kici miau? [P] Kiedy odbędzie się taki skype jak kiedyś?
 6. W dniu dzisiejszym admina cod'a 400 traci @Kula. Dziękujemy bardzo za współpracę.
 7. W dniu dzisiejszym admina cs:go mod'a#7 traci @Queel. Dziękujemy za współpracę.
 8. Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 9. Wszystkie prace są śliczne, na pewno coś sobie z tego wybiorę. Można zamknąć, dziękuję.
 10. Takie 3/10
 11. @~KUCYK~ Tak jak Bene pisze, pogrubiłeś mi ją @Tomass ツ Nie do końca o to mi chodziło, zależy mi aby napis nie zakrywał zdjęcia. @.:Aga:. To jest śliczne! Bardzo mi się podoba. Jeżeli te wymiary, które podałam zawsze będą ją tak pogrubiać to możecie je troszkę zmienić.
 12. Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Sygnaturka Tematyka: Moja piękna Ewelina Lisowska jest tematem. Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): 1. KLIK albo 2. KLIK albo 3. KLIK albo 4. KLIK albo 5. KLIK* Kolorystyka: - Rozmiar: 600x200 Napis: Missia ♡ Inne uwagi: Prosiłabym o sygnaturkę z tą ślicznotką. Gdzieś mały napis "Missia ♡", nie chcę na całość. Podesłałam parę zdjęć z których chciałabym mieć te sygnaturki, ale jeżeli znajdzie ktoś jeszcze piękniejsze jej zdjęcie to może wykorzystać, dowolność. Nie ukrywam, ze najbardziej zależy mi na 5 linku, ponieważ byłam na tym koncercie i mam miłe z nim wspomnienia. Albo na 2 bo prześlicznie tam wyszła. & Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Tło na fanpage Tematyka: - Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): http://i.imgur.com/GyRhdJL.jpg Kolorystyka: - Rozmiar: 851x315 (taki jak na Facebook'a) Napis: Missia Photography Inne uwagi: Poproszę tło na Fanpage gdzie będzie napis "Missia Photography" gdzieś, aby tego kwiatka nie zasłaniać. Można to zdjątko ciąć, przeginać, wszystko. Dziękuję za wszystkie prace!
 13. Wstydzioch!
 14. Jestem na niego zła