Kocham Mikusia ♥

Redaktor Naczelny
 • Zawartość

  1082
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kocham Mikusia ♥

 • Tytuł
  Eweliners ❤
 • Urodziny 04/11/2000

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  Pomorskie :D
 • Gram na:
  CS:GO

Kontakt

 • Steam
  missiulka69
 • Instagram
  missiulka

Ostatnie wizyty

12246 wyświetleń profilu
 1. My love <- to do Kamila Spoczko kolega ;D
 2. Ma super głosik Mogę go słuchać cały czaas
 3. Bije ludzi z deagla :v
 4. Siedzi po nocach
 5. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 6. W dniu dzisiejszym z admina csgo mod'a #5 zrezygnował @.::[J_E_L_F_A]::.. Dziękujemy za współpracę.
 7. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 8. Brak dowódów oraz brak odpowiedniego wzoru. Zamykam.
 9. Hej
 10. Boli od samego patrzenia! Hiszpański osioł jest dla mnie najgorszy, nie wiem czemu, ale jak sobie wyobrażam.. eh! Super artykulik Konrad ;D Plusik.
 11. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 12. Napisz do jakiegoś Super Admina i tam wytłumacz całą sytuację. Zamykam.
 13. Mimo, że jest z Sosnowca i kradnie mi bronie w cs'ie to dam mu na tak, niech chociaż to mu wyjdzie na + w życiu. A tak na poważnie to siedzi dużo na TeamSpeaku, jest bezkonfliktowy i myślę, że jest pomocny.
 14. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 15. Jutro będzie całkowity reset. Poczekaj cierpliwie Zamykam.

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting