SQNFUN

V.I.P

Ostatnia wygrana SQNFUN w dniu 18 Marzec

Użytkownicy przyznają SQNFUN punkty reputacji!

O SQNFUN

 • Urodziny 01.01.1992

Informacje

 • STEAM ID
  STEAM_0:1:45438766

Ostatnie wizyty

9414 wyświetleń profilu
 1. Siemano, jako nieoficjalny organizator najlepszych konkursów na multikupie ogłaszam kolejny! Wygląda to tak, że odpalacie painta i na jednej stronie przedstawiacie jakąś krótką historyjkę związaną z multiheadem. Najlepiej aby była zabawna - przedstawcie jakieś sytuacje, ludzi, rozmowy z forum w wersji graficznej Prace dodajemy oczywiście w tym temacie. Konkurs trwa od dzisiaj do soboty (24.03), a w niedziele zostaną przedstawione wyniki. Standardowo osobami które będą wystawiać oceny będzie wyższa administracja czyli aquax, Malu, Ania, SUNN, LOLEK, Vister oraz z.r.a.z. Nagrody co prawda to sprawa drugorzędna, bo liczy się zabawa ale prezentują się następująco: 1 miejsce - premium na forum oraz premium lub vip na jakimś z serwerów na okres miesiąca 2 miejsce - premium lub vip na jakimś z serwerów na okres miesiąca 3 miejsce - premium lub vip na jakimś z serwerów na okres dwóch tygodni Dodatkowo każda osoba która weźmie udział w konkursie otrzyma premium lub vipa na jakimś z serwerów na okres tygodnia! Wszystkie nagrody będą przydzielane tuż po zakończeniu konkursu, czyli po niedzieli (25.03) Zapraszam do zabawy, a jak macie jakieś konkretne pytanie dotyczące konkursu to zapraszam na priv aby nie robić tutaj spamu. Piąteczka!
 2. Proponuje aby moderatorzy mieli obowiązek zamykania tematów w których przez 2 tygodnie nikt się nie wypowiadał. Zapobiegnie to niepotrzebnemu dawaniem warnów za punkt w regulaminie który brzmi tak: Zabronione jest wypowiadanie się w starych tematach, tj. takich które nie były odświeżane od 2 tygodni. EDIT do @Bezzi: Tak też zrobiłem, zgłosiłem temat z automatu ale zauważyłem że moderator Bene dodał swój post pomijając zamknięcie tematu dlatego myślałem że zaprzestaliście zamykać nieodświeżane tematy - dokładniej chodzi mi o ten temat ale widzę że już ktoś go zamknął
 3. dlatego na wyjściach zakładam koszule aby zakrywała mój bojler
 4. beng
 5. po kliknięciu w uśmieszek przy wpisywaniu tekstu na SB nie wyskakują emotoikonki do wyboru
 6. Cześć i czołem, sporo czasu mnie tutaj nie było no i chciałem oznajmić że wróciłem. Większość mnie pewnie zna, a Ci co nie znają to poznają. Widzę że się trochę tutaj pozmieniało no ale spróbuje się jakoś za klimatyzować ponownie i razem z Wami spędzać miło czas Piąteczka!
 7. Knopa kasztanie, ja na dniach wracam, a Ty pożegnanie piszesz?
 8. Z twarzy jak aquax tylko 15kg więcej hehe pozdro mordo xD
 9. Ogólnie to seria takich artykułów jest całkiem spoko, sporo można się dowiedzieć. Oby tak dalej knopa, ram pam pam pam aaa jeeee!
 10. Skubi chyba znowu zrobiony Pozdrawiam
 11. Zapisz i mnie, postaram się być ale ze to sobota to duże szanse że będę miał ciekawsze rzeczy do roboty
 12. Trochę mało informacji no ale jak wiadomo ja się do wszystkiego przyczepie, piona
 13. Hehe
 14. Multihead łaczy ludzi, jakie to piękne xD pozdro ryje
 15. Jedna skarga, a Ty już strzelasz focha i piszesz pożegnanie? no siema