SQNFUN

V.I.P

Ostatnia wygrana SQNFUN w dniu 21 Listopad

Użytkownicy przyznają SQNFUN punkty reputacji!

O SQNFUN

 • Urodziny 01.01.1992

Informacje

 • Płeć
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:45438766

Ostatnie wizyty

9033 wyświetleń profilu
 1. Witam, od kilku dni gdy zaglądam na kanały botów muzycznych zauważyłem że czasami działa jeden, a czasami wszystkie nie działają... Moją propozycją jest to aby usunąć boty "Ewelina Lisowska" oraz "Kubuś" które siedzą tylko na vipowskim kanale Missi + jeden z trzech botów muzycznych i zostawić po prostu dwa, ponieważ hosting najwidoczniej nie daje rady przy 5ciu botach i dlatego czasami połowa z nich z automatu się wyłącza.
 2. kojarzę typa z klubu vipów
 3. [email protected]/Opiekun Sieci: @Malu Super Admin: @Ania ;) Moderator Forum: @z.r.a.z. Opiekun Serwera: WolfIDrav Admin Techniczny: oby dwoje coś tam robią Moderator Ts'a: @Maajkeel UnBan Team: @happy Grafik: @Freezu Redaktor Forum: @SQNFUN hehe, nie no @Knopa Redaktor FP: Amxx Support: @klqs serio Programista: WolfIDrav Support Admin: Admin serwera: Najzabawniejszy użytkownik forum: Junior Najbardziej wpływowa osoba: @Malu Ważniak na Forum: @Bezzi ^_^ Osoba z klasą: @z.r.a.z. TS'owy jajcarz: @Master Shoutbox'owy troll: @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Zaskakująca osoba (pozytywnie): @Knopa Zaskakująca osoba (negatywnie): @wandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Pomocna osoba w sieci (Złote serce): @Ania ;) [nie w sieci, a na sieci jak już] Największy zbieracz lajków: @Bezzi ^_^
 4. Jako że stary temat został zamknięty z niewiadomych mi powodów, postanowiłem założyć nowy aby zabawa dalej trwała. Zasady są prawie takie same jak w poprzednim temacie czyli pozdrawiamy osobę wyżej ORAZ EWENTUALNIE możemy jej złożyć życzenia świąteczne! Jako że ja zaczynam to pozdrawiam @Bene i życzę Tobie wesołych oraz spokojnych świąt Bożego Narodzenia, joł!
 5. Pozdrawiam osoby z gury
 6. Witam wszystkich w kolejnej odsłonie konkursu "Zaufaj mi, jestem grafikiem czyli konkursie dla mistrzów painta"! W konkursie jak zwykle chodzi o prace wykonane w paincie, a tym razem tematem przewodnim są święta na multi chlebku. Każdy użytkownik może dodać max 2 prace wykonane tylko i wyłącznie w 'paincie', a to co narysujecie zależy tylko od Was ale pamiętajcie aby trzymać się klimatu zbliżających się świąt. Prace będą ocenianie w systemie, gdzie każdy z sędziów przedstawia swoje TOP3 (1 miejsce = 3pk, 2 miejsce = 2pk, 3miejsce = 1pk), a skład sędziowski będzie ogłoszony wraz z jego ocenami/wynikami 23 grudnia. Najważniejsza jest zabawa ale nagrody prezentują się następująco: #1 miejsce - Unikalna ranga na sieciowym teamspeak'u oraz 3miesięczne premium na forum #2 miejsce - 2miesięczne premium na forum #3 miejsce - miesięczne premium na forum PONADTO - każdy uczestnik konkursu zgarnia klasę premium bądź vipa na jednym z serwerów do końca roku! (ta nagroda również zostanie przydzielona dopiero 23.12) Zapraszamy Wszystkich do zabawy!
 7. Może być - czym więcej takich bajerów tym lepiej
 8. Skoro wywołałeś mnie do tablicy to dodam jeszcze jeden post od siebie. Jako UBT powinieneś dawać dobry przykład innym ale patrząc na Twój język to tylko psujesz wizerunek unban teamu. Bardzo łatwo ponoszą Cię emocje co jest Twoją słabą stroną i wybacz ale nie będę szedł w tym kierunku. Odnośnie mojej wypowiedzi to powinieneś przyjąć ją na klatę, ponieważ założyłeś temat w dziale propozycji konkursów i mam do niej prawo tak jak każdy inny, a to że Ci się ona nie podoba to już nie mój problem dlatego nie pisz że żal nam du**ę ściska albo abym się nie udzielał w tym temacie. Na sieci jestem nie od dziś i wiem że z tego turnieju nic nie wyjdzie no ale bądź co bądź życzę powodzenia, a Tobie tego abyś bardziej ważył słowa, ponieważ na osobę która pełni tak ważną funkcję nie przystoi takie zachowanie. Piona!
 9. Pfff... takich turniejów było pełno i każdy kończył się tak samo dlatego też wątpię że z tym będzie inaczej. Według mnie jest to kolejny słomiany zapał kolejnego organizatora bez jakiegokolwiek przemyślenia i ja już teraz napiszę że z tego turnieju nic nie będzie.
 10. Mam zasadnicze pytanie - czy jest możliwość aby stary COD 200 powrócił? Stary COD 200 był wyjątkowym serwerem (zaraz po CODZIE 400), a obecnie jego nowe oblicze kompletnie mnie nie przekonuje, a nawet jestem w stanie stwierdzić że odrzuca i to nie tylko mnie.
 11. Jestem na tak, ponieważ za tydzień masz urodziny i jesteś z nami już 6 dni, a fakt że dostałeś ostatnio 5 ze sprawdzianu tym bardziej przekonuje mnie do tego aby być na tak. Powodzenia, wszystkiego dobrego! Trzymam za Ciebie kciuki!
 12. czy warto to tego nie wiem ale wiem że browar jest najlepszy - ewentualnie jak nie ma piwa to pije łychę p.s @initium novum pije właśnie resztkę balasia którą zostawiłeś w lodówce
 13. Dzieki za pozdrowienia rowniez pozdrawiam
 14. Jestem na nie. Ostatnim razem jak złożyłeś podanie o redaktora to napisałeś tylko jeden artykuł po czym wyłożyłeś kiełbasę na redakcję, a zwalanie teraz winy na redaktora naczelnego jest nie na miejscu.