SQNFUN

V.I.P
 • Zawartość

  2225
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana SQNFUN w Rankingu w dniu 11 Październik

SQNFUN posiada najczęściej lubianą zawartość!

O SQNFUN

 • Urodziny 01.01.1992

Ostatnie wizyty

8410 wyświetleń profilu
 1. Napisz wykład na 10 stron z regulaminem itd. Ja jestem na tak jeżeli zobacze rozbudowane informacje na temat turnieju, a nie posta napisanego na kiblu z telefonu..
 2. Spoko artykuł i tak jak to knopa napisał, jak chcecie zrobić tatuaż to przemyślcie to 10 razy. Ja mam 3 ale żadnym się nie pochwale, bo każdego żałuje. Piona!
 3. Widać, że moje zlecenie przerosło niemal wszystkich Proszę o zamknięcie.
 4. 7, 14, 21, 28, 35, 40
 5. Proponuje aby wszystkie wzory poczynajac od skarg, konczac na odwolaniach od banow byly automatycznie uzupelniane w polu tekstowym - zapobiegloby to przypadkom ze ktos niestosuje sie do wzoru.
 6. Jestem na tak, w redakcji fp przyda sie powiew swiezosci, mam nadzieje ze wprowadzisz humor, konkursy i duzo zabawy, jestem za daniem Ci szansy.
 7. Do niedawna po wyborze 'cala aktywnosc' widzialem to co uzytkownicy pisali, a teraz widze tylko ich aktywnosc i zeby zobaczyc co dodali musialbym wejsc w temat.
 8. 7, 17, 21, 22, 31, 37
 9. Odsiwezam temat i czekam na prace, jak nie grafikow to zwyklych uzytkownikow. Prosze nie zamykac tego zlecenia 'z braku zainteresowania' , bo ciagle tutaj zerkam i czekam na prace.
 10. Nie jest to skarga, a raczej odwołanie od decyzji grafika. Data zdarzenia: 11.10.2017Nick gracza: MERTONDowody: Świadkowie:Uzasadnienie: Niby jakim prawem moje zlecenie zostało zamknięte? Cytuje: " Brak odzewu od oznaczonych grafików. Wszystkie niewykonane zlecenia lub z braku zainteresowania tematem, zostaną zamknięte po upływie 4-7 dni. Zamykam." Brak odzewu od oznaczonych grafików, bo pewnie nie widzieli zlecenia - ja tam wypowiedzi tomassa czy agi która wymiękła i zrezygnowała z funkcji nie widziałem to raz. Dwa to tematem się interesowałem i cierpliwie czekałem na prace od grafików jak i zwykłych użytkowników, liczyłem że może Desire czy Nikos wejdą na forum i zrobią mi pracę jak będą mieli czas. MERTON, przeczytaj punkt 5 regulaminu działu zleceń, jest tam napisane jasno i wyraźnie : 5. Zlecenie zostaje wykonane i zamknięte, kiedy zleceniodawca o tym napisze. W przypadku gdy zleceniodawca nie wykazuje żadnej aktywności w swoim temacie, grafik pisze informację: W ciągu 48h Twoje zlecenie zostanie zamknięte ze względu na brak aktywności z Twojej strony. Jeśli nie zareagujesz na to, po 2 dniach zlecenie zostanie zamknięte i przeniesione do niezrealizowanych. Ja tam żadnego posta pytającego mnie czy dalej interesuje się tematem nie widziałem, a wierz lub nie na tą pracę czekałem dlatego też domagam się przeniesienie mojego tematu ponownie do zleceń i jego otworzenia. Pozdrawiam.
 11. Ponadto właśnie wpłaciłem gruby hajs poprzez obecną opcje donacji przez paypala, a belka celu się w ogóle nie ruszyła ani mojej wpłaty nie widać -.- Ogarnijcie ten system donacji, bo jak tak mają wyglądać moje kolejne wpłaty to ja dziękuję bardzo... @Freezu @LOLSON @aquax
 12. Zdaje sobie sprawę dlatego aż tak nie poganiam i czekam cierpliwie.. Hmm na tej pracy nie ma większości rzeczy o które prosiłem, gdzie jest mp7 wybielenie, gdzie jest p90 asiimov, gdzie są błyskawice albo kule z matrixa?
 13. próbuje sprowokować nieprzeciętnego chłopca XDD