Brain

Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Brain

Ostatnie wizyty

82 wyświetleń profilu
 1. Te wpisy raczej nie mają z tym nic wspólnego, zwyczajny błąd przesyłania plików. Brakuje ich na serwerze, dlatego ci ich nie pobiera. Przeskanuj komputer, sprawdź ustawienia sieciowe cs(rate itp.), ewentualnie przeinstaluj cs'a.
 2. Jestem za dodaniem map, oto moje propozycje: fy_snow fy_pool_day aim_crazyjump aim_map_esl aim_famas_x aim_00 aim_sk_ak_m4 aim_aztecplace
 3. Nick: Brain Serwer: FFA Data: 12.08.2017 Screen:
 4. Nick: Brain Serwer: FFA Data: 03.08.2017 Screen:
 5. Coś czyje że pan @MichaSiu zaraz wkroczy bo za bardzo płaczemy... Niektórzy nie potrafią odróżnić płaczu od konstruktywnej krytyki.
 6. A anty-rash już jest, czy jeszcze się nie udało wprowadzić? Murzyn - twoja wielce poprawna wypowiedz nie ma nic wspólnego z podaniem, prawda? Co do map to school i awp_march_sunny są za małe, reszta ok.
 7. Czyli jak był banowany i dostal ub to już nie może startować na admina? Przyznam że ciekawa logika. Gra na serwerze bardzo długo jest jedną z bardziej ogarniętych osób. Wybuchowy, to prawda, ale nie było z nim nigdy problemów. Zawsze dbał o porządek na serwerze, zgłaszając adminom osoby czitujące, czy nawet mające za wysoki ping. Jak dla mnie idealny kandydat, dlatego jestem jak najbardziej na tak.
 8. Niedługo nam żadne mapy nie zostaną bo większość już została usunięta... więc proponuje zastąpić te mapy które źle działają lub są nie lubiane - awp_ruins, awp_space, awp_city to tylko kilka z dużej puli map awp które można wgrać...
 9. Więc może po kolei: 1. Jestem za wyłączeniem spadochronu, bo po co on na mapach awp? Czasem też zasłania celownik jak ktoś blisko nas go użyje np. awp_india na pochylni. 2. Jeśli chodzi o mikrofon to masz taką opcje w cs. 3. To musieli by wyłączyć w ogóle wszystkie wymiany, bo przerabianie tego moda raczej nie wchodzi w gre(nie jest to istotny problem - przynajmniej dla mnie) 4. Chodzi ci o VAC? To działa tylko na graczy steam. O innych rozwiązaniach nie słyszałem... 5. Jest /pomoc i tam jest wszystko opisane. 6. Jest "amx_psay" jak ktoś by chciał, ale nie widzę takiego problemu 7. Myślę że możesz spróbować, ale popracuj nad kulturą i cierpliwością(przy zgłaszaniu czitów)
 10. Jestem jak najbardziej na tak. Bardzo często gra, ma dobry kontakt ze wszystkimi na serwerzei i zgłasza czity. Do tego steam, wiek i doswiadczenie.
 11. Nie, komenda /models powoduje że ty widzisz wszystkie modele jakie masz wgrane w cs, nie zmieniasz ich innym, za to u innych również widzisz je jako te standardowe z twojego cs'a. Jeśli przełoży się to na większą liczbę fps to jestem za wprowadzeniem takiej opcji.
 12. Kiedyś była możliwość wprowadzenia pinu, ale po licznych problemach zostało to wycofane. Później było "/konto" ale też już zostało usunięte. Proponuje przywrócić możliwość zabezpieczenia nicku, bo ostatnio jest sporo problemów z podszywkami. Co do tego gracza, to nie sądzę żeby to był przypadek, bo cały czas zmieniał nicki, ale nie ma co tego roztrząsać.
 13. Jestem bardzo zdziwiony że masz 16 lat, po twoim zachowaniu można wnioskować że masz dużo mniej. Bezsensownie zgłaszasz na [email protected] ciągle te same osoby, w tym adminów, co świadczy o twojej niekompetencji. Ponadto nie zachowujesz się dobrze na serwerze. Kłótnie z graczami i wyzwiska, to nie jest zachowanie jakim powinien się cechować admin. Jestem na nie.
 14. Nadal tak samo.
 15. Niekoniecznie, bo o ile pamiętam w pluginie można ustawić w ilu "sprawdzeniach" gracz musi przekroczyć wyznaczony ping, aby go wyrzuciło. Dokładnie to jest ten plugin http://amxx.pl/topic/100214-high-ping-kicker-dla-gmamxbans-brak-spamu/ Więc myślę że jednorazowy lag nie spowoduje wyrzucenia wszystkich graczy.