S0B0T4

Użytkownik

10 obserwujących

O S0B0T4

 • Urodziny 15.03.1997

Informacje

 • Imię
  Rafał
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1825 wyświetleń profilu
 1. Ledwo było,ale trafiłem i kliknąłem
 2. Jak najbardziej jestem na Tak. Soberius się przyda na serwerze jako admin,staż i doświadczenie jest. Nic tylko brać
 3. @Bezzi No,no,odwaliłeś kawał dobrej roboty! Szacunek! Nie widzę siebie na 400 jako admin,a byłem tam sporo czasu ale nic się nie stało.. A tak z Ciekawości ile zajęło Ci czasu stworzenie tak cudownego tematu i jego dopracowanie?
 4. Grasz na NS czy Steam? Wejdź w opcje > Video > zaznacz okienko "Run in a window" > apply > ok i co najwyżej wyłącz i włącz cs-a po tym Powinno działać
 5. @L a l c i a masz złośnico 9
 6. Jestem raczej na Tak Brak jakichkolwiek przeciwwskazań I doswiadczenie jest
 7. Jak dla mnie okres próbny 2 tyg. jeżeli w tym czasie nie będzie konfliktów (co możliwe jest) to zostanie Wymagania zostały spełnione,pod tym względem jest wszystko okej.
 8. Skwareczko ja jestem za drugą szansą dla Ciebie,ale nie zepsuj tego kolejną rezygnacją... A dla Panów przydałoby się konfrontacja na ts,pogadacie sobie wyjaśnicie,a nie prujecie się na forum i wytykacie sobie wszystko..
 9. Nick: S0B0T4Data ( Od kiedy do Kiedy ): od 24.12 - 29.12Powód: Sprawy rodzinneOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @L a l c i a @SUNN.
 10. Zostaną usunięte,bo? Bo w kółko gracie to samo? Wolne mi żarty...
 11. Moim skromnym zdaniem najlepiej by było gdyby duże mapy wybył wybierane z automatu bez Vote.. Niech gracze nauczą się grać na mapach różnego rodzaju a nie ograniczają się do standardowych "de_dust2,de_rats,de_eldorado,de_westwood" Raczej jak ktoś lubi ten serwer to nie odejdzie z niego tylko i wyłącznie przez mapę na której nie lubi grać. Nowe mapy również by się przydały. @L a l c i a Train-a bym zostawił,choć strasznie mi jest przykro,że taka fajna mapa a nie jest grana.
 12. Moim osobistym zdaniem to za dużo chcesz na siebie wrzucić,admin CS:Go mod,ubt i jeszcze admin tu.. Jak sam napisałeś " rożnie, to bywa tygodniówki praktycznie wyrabiam",właśnie,praktycznie. Dlatego więc teraz chyba będzie o jeden serwer za dużo.. To jest zły pomysł. Ps. Ale skoro tak Ci zależy mogę być za okresem probnym jezeli Twoja aktywność tu i tam na serwerze bedzie ok to zostaniesz,jezeli nie to wiadomo..
 13. @kacper.kol9 Napisz temat w tym miejscu: http://multi-head.pl/forum/435-zmiana-premium/