Freezu

Moderator
 • Zawartość

  2570
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Freezu

 • Tytuł
  8)
 • Urodziny 17/06/1999

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Tak

Kontakt

 • Steam
  Tak

Ostatnie wizyty

5260 wyświetleń profilu
 1. Użytkownik odpracował ostrzeżenie, podanie otwieram i zapraszam do wypowiedzi.
 2. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 3. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 4. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Zlecenie zostało zrealizowane. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 5. Jesteś mało rozpoznawalny na ts3, moim zdaniem inni kandydaci bardziej zasługują na tą posadę. Na nie.
 6. Dostaliście bloki za prowokacje i wałkowanie tematu, mimo że ostrzegałem niejednokrotnie. Karol zaczął swoje prowokacje, jak łatwo się domyślić dotyczą one skargi Beziego i gównoburzy pomiędzy nim, a SQNFUN'em: Ostrzegałem raz: I kolejny raz: Do trzech razy sztuka: Potem dołącza się Akame (który również dostał bloka): Dyskusja trwa dalej pomimo moich ostrzeżeń: Po prostu zabrakło mi słów, prowokujecie się nawzajem i próbujecie pokazać swoją wyższość, a potem płaczecie jak przyjdzie co do czego. Wyjdźmy w końcu z piaskownicy i zacznijcie się zachowywać adekwatnie do swojego wieku. Temat zamykam na prośbę i czekamy na @LOVASSS
 7. Zastosuj się do wzoru, w przeciwnym wypadku skarga leci do kosza. Póki co zamykam temat by uniknąć niepotrzebnego spamu i czekamy na Super Moda. @LOVASSS
 8. Autora tematu proszę o zastosowanie się do wzoru i dostarczenie dowodów, w przeciwnym wypadku skarga zostanie zamknięta.
 9. Na tak, kulturalny, pomocny.
 10. Aktywny na ts3, miły, pomocny. W końcu trzeba mu dać tą szansę, na tak.
 11. m_yaw dobrze masz ustawione? Na 0.022? Jak masz jakieś programy i inne pierdoły do myszki to powyłączaj.
 12. too young, too dumb to realize :-)

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting