Th3End

V.I.P
 • Zawartość

  1515
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

9 obserwujących

O Th3End

 • Tytuł
  ❤Agusia❤
 • Urodziny 25.10.2017

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM_ID
  STEAM_0:1:7984042

Ostatnie wizyty

2305 wyświetleń profilu
 1. Tylko że wiesz, prowadzę taki tryb życia jaki prowadzę (kładę się spać po 24), a jednak chciałbym się wyspać co najmniej do tej 6:45. Chociaż i tak już mniej więcej chyba wiem gdzie mogę dalej pójść, tylko dowiem się kilka ważnych informacji i możliwe, że będzie to to. Można zamknąć.
 2. Zdjęcie z serii JP/HWDP na 50%, bo mam ziomka w policji. XD
 3. Nick: Th3End Data ( Od kiedy do Kiedy ): 01.10-14.01 Powód: Dość poważne problemy zdrowotne. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @aquax @SUNN. @.:Aga:.
 4. Nick: @.:Aga:. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 25.09-10.10 Powód: Brak internetu, nadal. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @aquax Dodatkowo, Agnieszka poprosiła mnie, aby usprawiedliwić ją za słabą aktywność w zeszłym tygodniu, z wiadomych powodów (dla niedoinformowanych - brak internetu).
 5. Chyba Ty.
 6. Hejka. Mam ważne pytanie (gdyż do tej pory (a konsultowałem się z dużą grupą ludzi) nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi), które mam nadzieje, że każdy weźmie na poważnie. Chodzi mi dokładnie o dalszy wybór szkoły... Interesuje mnie szkoła humanistyczna, powiązana tylko i wyłącznie z poszerzaniem tych umiejętności (Historia, WOS, oraz J. Polski). Obszar, w którym szkoła musi się znajdować, to oczywiście Warmia, w Powiecie Nidzickim (wygooglujcie se xD). Dodatkowo, interesują mnie najważniejsze szczegóły związane z tą szkołą, jak ktoś zna to na przykład poziom nauczania, osiągnięcia, oraz ogólna ocena osób, które miały styczność z tą placówką. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj ktoś, kto mi pomoże. Ktoś się zapyta, ograniczasz się do powiatu Nidzickiego, a niedaleko (Olsztyn) masz wiele szkół, powód tego jest jeden, ale najważniejszy - Nie posiadam transportu, a bez prawka nie pojadę. Pozostaje autobus, lecz to i tak w niektórych przypadkach nie jest pewne. Mam nadzieje, że ktoś pomoże, lub chociaż nakieruje, gdzie szukać. :> Z góry dziękuję!
 7. NIE. Nowy to on nie jest, bo pamiętam jego odpały w dziale serwera cod 45k bodajże, gdzie ciągle spamował jakimiś gównami, za co dostał warna i odbiło mu od władzy na serwerze, lecz mogę się mylić (z czymś innym), ale nie zmienia to faktu, że według mnie i tak nie dostaniesz tej rangi, bo nikt Cię nie zna, przynajmniej nie od pozytywnej strony, natomiast od negatywnej (przynajmniej ja) znam(y) Cię bardzo dobrze. Prace i tak, nie są powalające, wręcz krytyczne moim zdaniem. Pa edit: Dlatego mówiłem, że mogę się mylić. Mi się kojarzy, że osoba z takim nickiem jak Ty, miała bogatą historię odpałów. No ale cóż, wybacz, że osądziłem przedwcześnie.
 8. Może i jakiś staż masz na serwerze, ale grając (od dłuższego czasu przerwy) tylko 3 dni, to według mnie bardzo słaby wynik, aby starać się o admina. Jak dla mnie nie. Gram na serwerze czasami i widzę Cię sporadycznie (niedawno chwilkę grałeś, ale chyba uciekłeś).
 9. Nick: Th3End. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 07.09 - 15.09. Powód: Brak chęci do gry, ogólny brak sił. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @.:Aga:..
 10. Cheaterów nie lubimy i nie pozdrawiamy.
 11. Jedyna osoba, którą jestem skłonny poprzeć swoim głosem. Widzę co cały czas, gdy jestem na tsie, jest długo z nami, aktywny, czy to na ts3, czy na forum. Na pewno zna się na tym, Jest kulturalny, ma poczucie humoru i to duże, jest raczej bezstronny. Brać go!
 12. 00:47 - A no dziwny strzał, nawet bardzo. +B 01:34 - Ja osobiście grając codziennie na mapach typu kz, bh, dr bez autobh nie jestem w stanie (przy stałych 100fpsach) zrobić taką akcje, gdzie tak mi dobrze siądzie, więc.. +B :3 07:13 do 07:16 - Przeskok na głowę teammate. +B 13:24 - Nic tu nie widziałem, nie wiem czemu :< -B 14:09 - AutoBH. +B XD Spalony kotlecik ;3
 13. Trudno nie jest spełnić wymagania na redaktora, czy to forum, czy fp (w moim przypadku wszystko jest łatwe, wiadomo kolesiostwo ), jeżeli nie znikniesz jak poprzednio, to jestem na tak, nie zmarnuj tej drugiej szansy, która się do Ciebie zbliża i puka do Twoich drzwi.
 14. UBT rozpisze w swoim dziale i następnie dostaniecie werdykt. Najpóźniej za 2 dni, bo tyle wynosi całkowity czas, w którym mamy się zmieścić z rozpiską w temacie. Do tego czasu zamykam temat.
 15. Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl