Th3End

Opiekun CS:GO MOD #9
 • Zawartość

  1491
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1018 Aktywny

9 obserwujących

O Th3End

 • Tytuł
  ⭐️ Misiaczek ❤❤ Agusi ⭐️
 • Urodziny 25.10.2017

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM_ID
  STEAM_0:1:7984042

Ostatnie wizyty

1710 wyświetleń profilu
 1. A i owszem, kojarzę Cię Cubuś. Hejka.
 2. A już myślałem, że to prawda...
 3. Hejka. Kiedy ślub z @Bezzi+++? Chcę być ksiendzem.
 4. Jako, że dotyczy to każdego go moda, wypowiem się jako op jednego z nich. Według mnie właśnie dobrą inicjatywą byłoby zmniejszenie liczby serwerów CS:GO, z 9 na ok. 5-6 - zaoszczędzi się na tym, oraz będzie więcej graczy. Administracja przy tym będzie miała mniej do roboty. Co do adminów to właśnie, najlepszą opcją na to, aby nie krzywdzić dotychczasowych adminów/opiekunów byłoby przeniesienie ich na inny serwer, grupowo (np. "team" adminów serwera + op z np. csgo9 przenieść na przykładowy csgo5). Można też pozostawić 5 csgo modów, a z jednego, luib dwóch zrobić jakiś serwer, oryginalny, którego nie ma na mh (np. speedrun/kz/bhop lub deathrunn), lecz to już jest decyzja h@. Luźna propozycja. @Aerwo Pamiętaj, że są wakacje. Nie każdy ma ochotę siedzieć przed kompem (Dodatkowe ok. 5-10 stopni), gdy na dworze szaleje pogoda, powyżej 25 stopni, niektórzy wychodzą, idą się topić, a jak będzie zimno wrócą i zaczną grać w kantera.
 5. Nick: Th3End Data ( Od kiedy do Kiedy ): 15.08-22.08 Powód: Prywatny Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @Bezzi+++ @.:Aga:.
 6. Wtrącił mi się. -.-
 7. Aurelka.
 8. QQ.... Po prostu bym Cię schrupał. Jestem na najogromniejsze tak. Co tu dużo mówić... Kulturka jest, staż jak najbardziej jest, umiejętność składania zdań bez jąkania się jest. :DD Dobrze mówi, przyjemnie się go słucha, podanie bardzo ładnie napisane, nic tylko brać. Powodzonka QQ, cheaterze Ty. :*
 9. Ja też jestem na tak. Da radę z Tobą pogadać, staż całkiem duży, myślę, że podołasz zadaniu admina serwera. Kulturalny jesteś, co ostatnio to duży plus. Coś tam zgłaszasz, coś tam strzelasz, miły karzełek z Ciebie. Powodzonka, stary.
 10. Spoko koleś.
 11. Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 12. Zrób 100 reklam dla Naszej sieci, lub skorzystaj z nowej metody wykupowania ub, za pomocą smsa.
 13. Nick: Th3End. Ilość punktów do odpracowania: 1 Metoda: Reklamy
 14. Okazał się dwulicowy.
 15. Śmieszek.