Th3End

Admin ODD2 #2

10 obserwujących

O Th3End

 • Tytuł
  Jestem Brunhilda to znaczy sexy foczka

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3820 wyświetleń profilu
 1. Ładnie się liżesz.
 2. Kiedyś to były czasy.. Bornik dobry grajek.
 3. wtedy* nieznośnie Poza tymi dwoma błędami, całkiem ciekawie się rozpisałeś, podoba mi się Twój styl pisania, rozwodzisz się na tematy, co lubię. Witam Krystian, wpadnij czasem na dd2#2. Jak masz steama to zapraszam na rozmowy korepetytorskie. XD Th3Endzik | DD2#2
 4. Coś w tym jest... Zapytałem się jej na steamie, czy jest pijana, ona że nie. 5-10 minut później na sb widzę tekst "Chyba się napiłam". XD
 5. Mimo, że robota super, to Miłość w Zakopanem szanuj, mordo.
 6. [P] Piwko, czy wódeczka? [P] Czym było spowodowane Twoje wcześniejsze odejście? [P] Jakie to uczucie, mieć świadomość, że dawniej było się bardzo wysoko postawionym na forum - chcesz do tego wrócić? Jeżeli tak, to kiedy. [P] Kto zainteresował Cię Multi kupą? [P] Kogo na sieci, (poza Kaśką ) darzysz największymi uczuciami (szacunek itp)?
 7. Strzałka. Wpadnij czasem na dd2#2.
 8. Strzałka, wpadaj na dd2#2.
 9. Fajny wywiad, Pisiorze, skoro jesteś z Olsztyna to musimy gdzieś wyskoczyć, czy to w majówkę, czy w wakacje wspólnie, mamy do siebie 60km. Ja już planuje, jak coś. Fajny wywiadzik, z humorem, to mi się podoba.
 10. Jeżeli to faktycznie zbiórka charytatywna, a nie kolejny oszukany zbiór, to daje. Poszło, będę klikał codziennie.
 11. Strzałeczka, wpadnij czasmi na dd2#2, pokażesz skilla wyćwiczonego na dmie.
 12. Myślę, że nie muszę pisać tego, co moi przedmówcy, ale ze względu na to, że jesteś kompletnie zielony na forum, nikt Cię nie zna i nie udzielasz się nigdzie, jestem na nie. Złóż podanie za miesiąc, a w tym czasie pokaż, że Ci zależy (dział grafiki, niech będzie zapełniony Twoimi pracami nad zleceniami, oczywiście bez spamu). Powodzenia.
 13. Konrad, Karol, dwa bratanki, i do bitki, i do szklanki.
 14. Wuja nty, stary wyjadacz.
 15. Kliknęło się.