Th3End

Użytkownik

9 obserwujących

O Th3End

 • Tytuł
  ❤Agusia❤
 • Urodziny 25.10.2017

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2526 wyświetleń profilu
 1. [*]

  Edytowane przez Th3End
 2. Tymczasem...
  Rano zadzwonił telefon, który ściął z nóg
  Bóg zabrał Yapę w podróż w nieznany wąwóz
  Krzyczałem odwrót ziom wróć opuść dom dusz!
  Lecz nie wysiadł już z pociągu do ostatecznego sądu... [*]

 3. Nie zapomnimy, nikt nie zabije naszych wspomnień
  Dopóki serce bije dla was palimy te pochodnie
  Nie zapomnimy tych ludzi nie da się zapomnieć. [*]

 4. Ty też z nimi śmiałeś się do łez z nimi
  Płakałeś i też nimi żarłeś się jak pies
  Biłeś pięć z nimi, wiłeś więź, dzieliłeś sens z nimi
  W myślach tyle zdjęć z nimi - dlatego nigdy nie zapomnimy! [*]

  Edytowane przez Th3End
 5. Tylko że wiesz, prowadzę taki tryb życia jaki prowadzę (kładę się spać po 24), a jednak chciałbym się wyspać co najmniej do tej 6:45. Chociaż i tak już mniej więcej chyba wiem gdzie mogę dalej pójść, tylko dowiem się kilka ważnych informacji i możliwe, że będzie to to. Można zamknąć.
 6. Zdjęcie z serii JP/HWDP na 50%, bo mam ziomka w policji. XD
 7. Nick: Th3End Data ( Od kiedy do Kiedy ): 01.10-14.01 Powód: Dość poważne problemy zdrowotne. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @aquax @SUNN. @.:Aga:.
 8. Nick: @.:Aga:. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 25.09-10.10 Powód: Brak internetu, nadal. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @aquax Dodatkowo, Agnieszka poprosiła mnie, aby usprawiedliwić ją za słabą aktywność w zeszłym tygodniu, z wiadomych powodów (dla niedoinformowanych - brak internetu).
 9. Chyba Ty.
 10. Hejka. Mam ważne pytanie (gdyż do tej pory (a konsultowałem się z dużą grupą ludzi) nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi), które mam nadzieje, że każdy weźmie na poważnie. Chodzi mi dokładnie o dalszy wybór szkoły... Interesuje mnie szkoła humanistyczna, powiązana tylko i wyłącznie z poszerzaniem tych umiejętności (Historia, WOS, oraz J. Polski). Obszar, w którym szkoła musi się znajdować, to oczywiście Warmia, w Powiecie Nidzickim (wygooglujcie se xD). Dodatkowo, interesują mnie najważniejsze szczegóły związane z tą szkołą, jak ktoś zna to na przykład poziom nauczania, osiągnięcia, oraz ogólna ocena osób, które miały styczność z tą placówką. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj ktoś, kto mi pomoże. Ktoś się zapyta, ograniczasz się do powiatu Nidzickiego, a niedaleko (Olsztyn) masz wiele szkół, powód tego jest jeden, ale najważniejszy - Nie posiadam transportu, a bez prawka nie pojadę. Pozostaje autobus, lecz to i tak w niektórych przypadkach nie jest pewne. Mam nadzieje, że ktoś pomoże, lub chociaż nakieruje, gdzie szukać. :> Z góry dziękuję!
 11. NIE. Nowy to on nie jest, bo pamiętam jego odpały w dziale serwera cod 45k bodajże, gdzie ciągle spamował jakimiś gównami, za co dostał warna i odbiło mu od władzy na serwerze, lecz mogę się mylić (z czymś innym), ale nie zmienia to faktu, że według mnie i tak nie dostaniesz tej rangi, bo nikt Cię nie zna, przynajmniej nie od pozytywnej strony, natomiast od negatywnej (przynajmniej ja) znam(y) Cię bardzo dobrze. Prace i tak, nie są powalające, wręcz krytyczne moim zdaniem. Pa edit: Dlatego mówiłem, że mogę się mylić. Mi się kojarzy, że osoba z takim nickiem jak Ty, miała bogatą historię odpałów. No ale cóż, wybacz, że osądziłem przedwcześnie.
 12. Może i jakiś staż masz na serwerze, ale grając (od dłuższego czasu przerwy) tylko 3 dni, to według mnie bardzo słaby wynik, aby starać się o admina. Jak dla mnie nie. Gram na serwerze czasami i widzę Cię sporadycznie (niedawno chwilkę grałeś, ale chyba uciekłeś).
 13. Nick: Th3End. Data ( Od kiedy do Kiedy ): 07.09 - 15.09. Powód: Brak chęci do gry, ogólny brak sił. Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Malu @.:Aga:..
 14. Cheaterów nie lubimy i nie pozdrawiamy.
 15. Jedyna osoba, którą jestem skłonny poprzeć swoim głosem. Widzę co cały czas, gdy jestem na tsie, jest długo z nami, aktywny, czy to na ts3, czy na forum. Na pewno zna się na tym, Jest kulturalny, ma poczucie humoru i to duże, jest raczej bezstronny. Brać go!