Ypss [PL]

Admin ODD2

O Ypss [PL]

Ostatnie wizyty

392 wyświetleń profilu
 1. A co tam za pluginy usunąłeś, że tak bezprecedensowo zapytam?
 2. Myślę, że ustawienie na 1.5 / 5 min byłoby ok
 3. Krzyk wielki to był wczoraj przez chwilę i ze strony jednej osoby Chodzi jednak o możliwość wyboru - pistolet customowy (TT - glock, CT - USP), czy DGL. A co reszta VIPów o tym sądzi?
 4. Bardziej byłbym za punktem drugim, ale to co mówiłeś na serwie (zostawić obecne opcje i dodać AK/M4/AWP+USP) też pasuje.
 5. Proponuję, by ten DGL otrzymywany przez vipów co rundę nie był obliatoryjny. Przeprowadziłem mały research na serwie i ludzie w większości się z tym pomysłem zgadzają. Można to zrobić tak, by: 1.) menu (to, co się pokazuje co rundę) uszczuplić o krowę i famasa i zrobić 6 punktów (z deaglem lub pistoletem customowym); 2.) zrobić 2 menu - jedno do wyboru pistoletu, drugie zostawić tak, jak jest; 3.) jeszcze inaczej
 6. Za/neutral ze wskazaniem na to pierwsze + wiek + doświadczenie @
 7. Tak -Kultura; -Doświadczenie; -Staż.
 8. Nick: Ypss [PL] Wiek: 24 Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka lat na różnych sieciach, tutaj też chyba z rok będzie Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 Staż w CS-sie: już chyba dwucyfrowa liczba Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Dobrze znam serwer, adminowałem tutaj, ale odszedłem z braku czasu Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 0-6h Kontakt: Steam Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Ypss [PL]/80.72.43.106:27027/
 9. Przedłużam urlop do końca kwietnia. Praca i badania. Ypss [PL]
 10. Nick: Ypss [PL] Data: do 16.04 Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @SUNN.
 11. Ypss [PL] do 31.03 @SUNN. #URLOP
 12. Przypominam się
 13. Skoro bolał Cię pierwszy ban - wtedy trzeba było składać skargę. Złożyłeś teraz, bo wkurzyłeś się za drugiego bana. No tak, obrażanie to najlepszy sposób dyskusji Jak dla mnie - do zamknięcia.
 14. Ban za respa słuszny, ten kolejny także. Co do emocji. To twoja wersja. Moja jest taka - zabija mnie ktoś i badam respa TT Dlatego wtedy daję bany, to chyba logiczne? A że najpierw mi przerzuca na tego, co mnie zabił - też chyba rozumiesz? Jak sam zaznaczyłeś - reszta była przed trupem. Ty stałeś na respie, dlatego dostałeś bana. Po 30min wleciałeś na serwa i mnie obraziłeś na mikro. Wyzwałeś mnie od debili, a ja - cóż - tylko na to czekałem. Świadkowie nic tutaj nie dadzą, ale aToM może poświadczyć, że mnie obraziłeś. Ciesz się, że dostałeś tylko na 3h i pilnuj się na przyszłość, bo nie dam sobie w kaszę dmuchać. A prywatne animozje schowaj sobie do kieszeni, bo taka jednoosobowa krucjata nic tobie nie da.