`KinG`

Premium
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

107 Aktywny

8 obserwujących

O `KinG`

 • Tytuł
  K N U R
 • Urodziny 08.12.2002

Informacje

 • Imię
  Mariusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tuchów
 • STEAM_ID
  0:1:159488607

Ostatnie wizyty

944 wyświetleń profilu
 1. Nie zagra w lige legend XD!
 2. Cześć Kojarzę Cie z COD 400.
 3. Nabijają reputacje
 4. Przez niego mam warna...
 5. Grafik z litości ~ Kucyk
 6. Marny śpiewak na ts
 7. Nie znam typa.
 8. Data zdarzenia: 21:30 bieżącego dnia.Nick gracza: BORN2KILLDowody: Warn na moim profilu.Świadkowie: SB.Uzasadnienie: Za co ja dostalem warna? Nie obraziłem nikogo tylko luźno pisałem z @Tomass ツ i dostalem warna o treści "kultura". Prosze o szybkie wyjaśnienie tego. P.S Nie ma mnie w domu i nie moge wstawić żadnych dowodów ani nic ponieważ piszę to wszystko z telefonu. EDIT. @BORN2KILL. Jak tomas tak do mnirepisał to nie dostał warna, piszemy tak do siebie już od 2-3dni i jakoś nigdy nikt na to nie zareagował, A i "sklej jaźwe" oznacza zamknij twarz kolego, lub przynajmniej w moim regionie to oznacza.
 9. Data zdarzenia: 21:30 bieżącego dnia.Nick gracza: BORN2KILLDowody: Warn na moim profilu.Świadkowie: SB.Uzasadnienie: Za co ja dostalem warna? Nie obraziłem nikogo tylko luźno pisałem z @Tomass ツ i dostalem warna o treści "kultura". Prosze o szybkie wyjaśnienie tego. P.S Nie ma mnie w domu i nie moge wstawić żadnych dowodów ani nic ponieważ piszę to wszystko z telefonu.
 10. Nie nadrobi przez tydzień! HAAAAA Leszcz w monopoly!
 11. BORN2BEMARIUSZ. Groził mi banem na ts na 10 ale spieniał.
 12. Jestem trgo samego zdania co #RELOP Zobaczcie na go mody jaka tam lipa jest. Jest ich 9 a tak żeby dało się grać w 8-15 osób są może dwa go mody albo i nawet jeden. Nie potrzebne jest tego tyle bo nie zarabiają pewnie same na siebie a aquax musi płacić za go mody które stoją puste.
 13. Vip

  Byłem wtedy na serwie i mi się wydaje że ty po prostu źle wpisałeś hasło A kolega tak samo.
 14. RYB SZON
 15. Jestem ZA! Jak najbardziej "zbąkane" oko ~ hehe jeden gracz serwa. XD Vipowi bym nic nie dodawał bo i tak jest bardzo mocny. Polecam sie Mariusz Knur King Dodam coś od siebie bo "nie wnosze nic do tematu :)" VIP'owi odjął bym uzupełnianie magazynku w broni za każde zabójstwo bo każdy kto ma vipa jest niepokonany. Zabije kogoś i dostaje chyba 5 lub 10hp ( nie pamiętam ) i magazynek. Troche broken? Cnie ctak. Tyle ode mnie. Miałem vipa i jeśli miałby nie być osłabiony, to chociaż podnieście jego cene bo daje praktycznie panowanie nad graczami że tak powiem.