FunnyPuma

Support Admin

9 obserwujących

O FunnyPuma

Informacje

 • STEAM ID
  STEAM_0:0:168372848

Ostatnie wizyty

4974 wyświetleń profilu
 1. Ja bym proponował dodać jakiś dmg do tej m4 albo skoki czy coś.
 2. Klik
 3. Jak najbardziej na Tak. +Wiek +Steam +Doświadczenie +Były admin +/-GT do nadrobienia
 4. 1. Jestem za, całkiem fajny pomysł 2. Tutaj pozostanę neutralny 3. Czemu nie, na tak 4. Czemu nie, na tak 5. Perk i odporność na miny/rakiety/pioruny? Mógłby być ciekawe, jestem za 6. Proponuję dodać perk Zestaw czołgisty - dostajesz pompę i 1/x na zabójstwo z niej 7. Grenadier - dostajesz granaty samo naprowadzające co 10 sek
 5. Prace słabe delikatnie mówiąc. Kolejną sprawą jest to, że nikt Cię nie zna. Popracuj nad tym i napisz podanie za jakiś czas. Na nie.
 6. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 7. 6, 9, 16, 28, 32, 35
 8. Witaj! Powód twojego bana to "Wstaw screeny na Multi-Head.pl", oznacza to, że zostały Ci zrobione screeny. Screeny są robione automatycznie, dlatego też nie ma możliwości, abyś ich nie posiadał. Jeżeli nie możesz ich znaleźć, skorzystaj z poniższych poradników: Gdzie znaleźć screeny: http://multi-head.pl/index.php?/topic/21345-wzór-wstawiania-ss39ów-oraz-gdzie-je-znaleźć/ Poradnik wideo: http://multi-head.pl/index.php?/topic/21353-jak-wstawić-ss39y-poradnik-video/ Kolejną czynnością, która może Ci pomóc, będzie zainstalowanie programu IrfanView i poszukanie nazwy plików np. halflife01.tga. Będzie Ci on potrzebny, ponieważ możesz nie posiadać programu do odtwarzania rozszerzenia TGA i ss'y widnieją jako białe pliki, co możne wprowadzać w błąd.Jeśli nie pomoże, szukaj po dacie bądź typie pliku daj w folderze zakładkę widok > lista i będziesz miał przejrzyście dany typ pliku i datę.W przypadku braku screenów po upływie 48 godzin masz jednorazową szanse na otrzymanie UB poprzez zrobienie reklam. Więcej na ten temat w linku poniżej : http://multi-head.pl/index.php?/topic/42019-wzór-odpracowania-ostrzeżeń-z-forum-i-banów-z-serwerów/ oraz http://multi-head.pl/index.php?/topic/45790-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/ Powodzenia!
 9. 1. Można dodać ten ogranicznik 2. Również można spróbować
 10. GT to jakiś żart... 256 minut i podanie? Bez przesady... Na nie.
 11. Zerowa aktywność w ciągu tygodnia. Na nie. Raczej do zamknięcia.
 12. Elo
 13. +