JanuszTracz21cm

Użytkownik
 1. Twój nick podczas gry: JanuszTracz Godzina, data zdarzenia: wczoraj około godziny 21:19 Mapa:dd2 STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:1963175419 Uzasadnienie: Witam, wczoraj zostałem zbanowany permanentnie za kulturę czy tam obrazę, choć zawsze byłem kulturalny to czasami wyładowywałem swoją frustrację w postaci obelg czy przekleństw, choć zdanie przez które dostałem bana było rak-bindem z innego serwera to wyrażam skruchę, obiecuje poprawę, obiecuje nie pytać się czy mnie słychać, nie będę mówił administratorom że ich kocham, a graczy pytał czy odbędą ze mną homoseksualny stosunek. Wiem że jestem dość kontrowersyjną osobą, ale zależy mi na zostaniu na sieci ze względu na świetnych ludzi. Proszę o ostatnią szansę, no i oczywiście kultura chyba nie jest powodem do perma.
 2. TAK tego to pierwszego!
 3. Tak
 4. Dobra, to ja może podsumuje: Żeby mi to było ostatni raz. kara: jak będziesz siedział na ts3 i sie nie odzywał to dostajesz kicka ( do bożego narodzenia ) A no i oczywiście musisz się przyznać i zachowywać Kulturalne, w przeciwnym razie będę zmuszony apelować o zesłanie na Elbę w celu ciężkich robót kopalnianych.
 5. Mówiłem, to nie skarga. Chce (nie tylko ja) aby ktoś wbił ci do łba co jest twoim obowiązkiem. No i ta kultura... jak z tobą pogram to czuje się zgorszony...
 6. UPRZEJMIE DONOSZĘ : Witam, chciałbym powiadomić wyższą administrację serwera o waszym adminie, moim koledze. Opisze kilka sytuacji. Oskarżony: ACTIVE | Av3K performance. Sytuacja nr1 : Od kilku dni pewna osoba na serwerze (nie ważne kto, teraz skupmy się na Avku) obraża mnie, obraża moich rodziców, blokuje mnie, rzuca flesze na ryj, a nasz szanowny admin nie reaguję, nie dość że siedzę z nim na ts3 (tam jak coś zgłaszam to udaje że nie słyszy) więc zgłaszam w grze. no i nie reaguje, gdy zagroziłem że napisze skargę to on odparł żebym zrobił screena jak mnie obraża, zrobiłem screena, wysłałem mu na pw, wtedy zaczął mnie ignorować na serwerze jak i ts3. Sytuacja nr2 : Odpalona osoba, nie dość że z wh/esp czy innym czitem chamsko skanowała przez ściany to jeszcze siedziała na respie. Zgłaszałem, prosiłem o sprawdzenie 6-7 rund, dopiero gdy ten gracz wyszedł Av3k powiedział że takiej osoby nie ma na serwerze. Sytuacja nr3 : Kolejny gracz zaczął obrażać mnie, moich rodziców, żonę (nie posiadam) oraz innych graczy, po 3-4 rundach zgłaszania tego faktu Avkowi na [email protected], ts3 i mikro na serwerze, Av3k wyszedł z gry. Kolejna sprawa to jego kultura na serwerze, tutaj nie muszę nawet dawać dowodów bo wszyscy to słyszą, notoryczne przekleństwa zmieszane z płaczem oraz obelgami w stronę osób które go zabiją. Administrator powinien pomagać graczom, działać dla dobra ogółu oraz świecić przykładem. Dowodów za dużo nie podaje bo nie jest to skarga, a powiadomienie, nie ma ona na celu przyczynić się do degradacji Avka czy innych nieprzyjemności, liczę na to że ktoś z wyższej administracji z nim porozmawia, przedstawi mu jego obowiązki oraz skłoni do zmiany. Dziękuje, Pozdrawiam. de_dust20088.bmp
 7. Jestem na TAK +wiek +ogarnięty +przystojny +pomocny +bez stronny +miły +pomocny +nie lubi skaja + nie toleruje cziterów Uważam że przydał by się konkretny admin na dd2 bo jest taka jedna miękka faja co nie reaguje.
 8. Witam, chciałbym złożyć pochwałę na moderatora ts3 o nicku Master. Przyszedł mnie zbanować, poprosił o przejście na inny kanał, próbował wytłumaczyć że musi mi dać bana, oczywiście nie powinien mi go dawać bo nie złamałem żadnego punktu regulaminu, raczej chodziło o poczucie dobrego smaku czy zwykłą przyzwoitość, ale aby nie robić mu przykrości napisałem ''wal'' i wtedy dał mi bana. Bardzo miła, kulturalna osoba. Jeśli ktoś zasługuje za awans to właśnie Master. Pozdrawiam
 9. pewnie kolegów za komuny też za flaszke wódki sprzedawałeś. co jest złego w tych awatarach ? a porażką to jesteś ty frajerze.
 10. Sytuacja wygląda tak, sam staruje na to stanowisko i choć mam wielkie szanse na jego zdobycie to znam Avka i nie byłbym sobą gdybym nie napisał prawdy. Jestem na TAK. + Miły +Pomocny +Przystojny +Aktywny +Ma doświadczenie + Oprócz jego i mnie nie ma godnych uwagi kandydatów na to stanowisko. + Dobry kontakt. Jestem szczery, więc pojawią się też minusy. - miękka faja - grozi mi policją.
 11. Aha, rozumiem że wszystko z kijem w du**e.... aaaaa no tak KOLESIOSTWO.
 12. Gdzie przedstawiłem swój brak kultury? nie rozumiem o co ci chodzi ? EDIT: No czekam na twoja odpowiedź, zawsze staram się być jak najbardziej kulturalny i miły. Nie wiem czemu chcesz się do mnie przyczepić...
 13. Nick: JanuszTracz Wiek: 19 Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Na mojej wcześniejszej sieci pełniłem podobną funkcję przez kilka miesięcy. Posiadasz mikrofon?: Tak Dlaczego właśnie Ty?: Posiadam doświadczenie. *Uchodzę za osobę, miłą, pomocną, zabawną, jestem rozpoznawalny oraz lubiany na sieciowych TeeSie Staż na sieci: konto posiadam od października, ale na ts3 jak i serwerach jestem znacznie dłużej. Co wprowadzisz na naszego Ts? Wprowadzać na tą chwilę nic nie trzeba, ale jeśli będzie trzeba to wprowadzę nawet kare śmierci. Jak mawiał Krzysztof Kononowicz ''Nie Będzie Niczego! '' Będe stał na straży prostych użytkowników, a także pilnował aby nie było korupcji, złodziejstwa, kolesiostwa, aby nie było niczego! Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Na TS3 nie byłem nigdy banowany, nie byłe kickowany, nigdy nie wpraszałęm się na czyjeś kanały czy przeszkadzałem innym. Z góry dziękuje ze możliwość złożenia podania jak i bycia częścią tej pięknej społeczności jaką jest Multi-Head. Pozdrawiam cieplutko.
 14. Tak, ale ban nadal aktywny, a nie powiem... pograłbym.
 15. Dodam jeszcze że gdzieś na kompie mam klienta do oglądania demek i tam jest opengl, ale nigdzie oprócz tamtych plików go nie ma.