AviX.

Użytkownik
 1. 3, 5, 11, 18, 25, 38
 2. To co napisałem to prawda. O podszywce powiedział mi @TeTe. @DIABLO to, że są tam bany to nie moja wina, może moja podszywka chciała abym miał problemy, wieć robiła takie rzeczy.
 3. Witam, weszłem dziś na serwer i dostałem bana za ,,AB" Bana dostałem na serwerze #6, ponieważ wcześniej moja podszywka dostała bana, miał wstawić screeny, on ich nie wstawił, ponieważ nie miał hasła do mojego konta na forum, i było by to podejrzane. Więc ich nie wstawił na forum, i wchodził na serwer z Aktywnym Banem, więc admin pomyślał, że to ja... Prosiłbym o UB. Prawdziwy @AviX.
 4. 6, 15, 19, 26, 22, 34
 5. Jestem a TAK: + Gt +/- Wiek + Doświadczenie - Konto pod podanie Bacior mówi, że jest ogarnięty, więc wierze mu na słowo. Powodzenia.
 6. Cześć.
 7. @Bezzi bana nie mam, bo nie ja go dostałem. Ale bardziej chodzi o to, że jak wejdę na serwer to dostane bana za ,,AB"
 8. Chciałbym was powitać po długiej przerwie w szpitalu. Przeszłem operację nogi. Co się stało? Już wam mówię. Było to po południe, około godziny 15, skakałem na trampolinie, i w 3 miejscach połamałem nogę. Co do serwerów, słyszałem, że na serwerze #6 mam podszywkę o nicku @AviX. Czy ja mógłbym sprawę bana wyjaśnić, i prośić o UnBan'a. Myślę, że szybko dojdę do siebie, i będę uważał jak skaczę. Pozdrawiam @AviX.
 9. 1. Robert Lewandowski 2. @senor
 10. Jestem na TAK: + Wiek - Surowy + Doświadczenie + Steam + Staż
 11. Jestem na TAK: + Wiek + Steam + Doświadczenie + Byłeś już adminem na tym serwerze
 12. Witam. Jestem Kacper mam 20 lat, mieszkam w Ciechanowie. Na waszym forum znalazłem się za pomocą @Bacior. Jestem osobą kulturalną, ale każdy ma w sobie lekkiego pierdolca dobrze mówię? Moim hobby jest CS różnego rodzaju, oraz bardzo lubię J.Niemiecki, ostatnio zafundowałem sobie wycieczkę do Niemiec, bardzo podniecało mnie rozmawianie z ludzmi. Myślę, że nie będzie ze mną mniejszych problemów. Pozdrawiam.
 13. Witam. Dziś wpadłem na pomysł, aby otworzyć konkurs na serwerze Go mod #6. A mianowicie chodzi o to, aby 3 najlepsze osoby w topce na serwerze otrzymały VIP'a: 1 Miejsce - VIP na serwerze na okres 1 miesiąca 2 Miejsce - VIP na serwerze na okres 2 tygodni 3 Miejsce - VIP na serwerze na okres 1 tygodnia Dobrze by było jakby konkurs zakończył się przed najbliższym resecie na serwerze. Myślę, że zacznie się rywalizacja.
 14. Witaj.
 15. @brOOk3n Grafikiem to nie jestem, ale masz to: https://imgur.com/a/SisLz