Igrekzet

Admin COD 801

2 obserwujących

O Igrekzet

Ostatnie wizyty

452 wyświetleń profilu
 1. Nick: IgrekzetData ( Od kiedy do Kiedy ): 20.01.2018 - 01.02.2017Powód: Sprawy prywatne/ praca DelegacjaOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @L a l c i a @SUNN.
 2. Siemka widzę motory hoho i to jeszcze z wielkopolski ziomek. Napisz mi na pw z jakiego powiatu jesli mam w miare blisko to moza by pośmigać jak zrobi się ciepło.
 3. Jestem na Tak * + Komunikatywny * + Zgłasza na [email protected] * + AMX * + Wiek
 4. Siemka ✋
 5. Nick: Igrekzet Powód: Potrzebuję odpoczynku i nadgodziny w pracy Od kiedy do kiedy: 04.01-06.01 @L a l c i a
 6. Wróciłeś na serwer 5 dni temu.Daj sie poznać graczą iż nie kazdy cie pamięta. Poczekaj jeszcze trochę za szybko to podanie. @Sezonowy Gracz no właśnie miesiąc. Jest mnóstwo nowych graczy więc...
 7. Tak przepraszam, Nie ten gracz...
 8. @Apecio mogłeś to sobie darować. @Skwarka ochłon i przemyśl to...
 9. Weź nie odwalaj trzody... Poproś o zamkniecie i tyle. Ze odchodzisz prezentujesz sobą ze jesteś słaby i sie poprostu podajesz zlej to i baja
 10. Wybacz jestem na Nie. Nie bede owijał w bawelne poprostu cie nie trawie chyba ze ten śmiech. Śmiech to ty masz super. A wracając do tematu nie chcialbym współpracować z tobą wiesz dlaczego.
 11. Nick: Igrekzet Od kiedy do kiedy: od 29.12 do 31.12 Powód: Muszę ogarnąć sprawy prywatne. @L a l c i a
 12. @L a l c i a @Skwarka jesli byla by pełna lista parków to do bani. Kazdy by kupł sobie np rushera i gdzie jest sens gry. Najlepiej zeby była ruletka za np 15-25 monet. @Skwarka nie no 1-2 perków to przesada. 5 bym raczej zrobił. @Apecio dobry pomysł lecz z tymi 2 grupami perkow to przesada. Niech bedzie wszystko w jednej puli.
 13. Pomysł na plus. Lecz w wypowiedzi @SoBeRiuS tez jest troche racji.
 14. @L a l c i a nie do końca rozumiem.