Szakira

Premium

O Szakira

 • Urodziny 03.03.1997

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198038891063/

Ostatnie wizyty

130 wyświetleń profilu
 1. Damage z m4, ciut lepsze statystyki i poza tym nie ma nic do zmiany. Te sygnalizatory w sumie to nie jest głupi pomysł niech ma z 5 takich sygnalizatorów.
 2. Fakt że kiedyś tu grałeś i miałeś admina raczej nie powinien mieć większego wpływu na decyzję graczy, ponieważ od Twojego powrotu przegrałeś na serwerze dokładnie 337 minut co nam daje 5 godzin i 37 minut. Osobiście Cię nie znam i jestem zdania że powinieneś z podaniem zaczekać.
 3. Aktualnie nie grana klasa truciciel podsunęła mi pewien pomysł. Proponuję całkowity remake tej klasy. Do rzeczy: Nazwa Truciciel Statystyki: Inteligencja - 30 hp - 20 wytrzymałość 10 kondycja 40 Umiejętności: Posiada 2 trucizny z wyglądem apteczek,, która zadaje 50 obrażeń na sekundę / pół sekundy przez 5 sekund. Wiadomo, że przemalowałoby się na czarno czy zielono. Czas oraz damage jest do wytestowania, ponieważ mój zamysł jest taki, by ta trucizna była w stanie zabić, ale także żeby dało się przed nią uciec. Oraz dodatkowy skok. Bronie: Aug, deagle
 4. Z tego wszystkiego jedyny perk jaki bym rozważał to jest ekwipunek bohatera. 1 Za dużo tych piorunów, jak dla mnie na nie. 2 granat sapera w sumie jest spoko dla osób które nie rozdają w int. Wyższe poziomy raczej i tak będą wolały pewne fragi (perki z dmg). Jedyne co mnie przy tym troszeczkę martwi to czy będzie to miało wpływ na airstrike? 3 oraz 4 punkt raczej odpada.
 5. Nodi, tamte tematy z tym nie mają nic wspólnego. Mi nie chodzi o to że ktoś sobie kupi klasę i przez to że jest kozakiem totalnym to trzeba ją osłabić. Ja piszę to z mojego dwudniowego doświadczenia na tej klasie. Grałem tutaj w całej mojej karierze każdą premką, poza skrytobójcą którego jeszcze nie było i nowym zeusem. Jestem w stanie z WŁASNEGO doświadczenia wywnioskować, że ta klasa jest przesadzona. Czołgista jest dobry dopiero na wysokim lvlu, a tak czy siak konspirant go bije na głowę, bo wystarczy 1 strzał w mały palec od stopy, ze scouta 1/1, przy którym nie trzeba zoomować, i nie trzeba się nawet zatrzymywać, bo ma tak słaby rozrzut. Meltor to nie jest najlepszy kapitan tylko jedyny z tego co mi wiadomo na serwerze a Assasin jest dobrą klasą. Nie może mieć zbyt dużej niewidki, ponieważ będzie zbyt mocny, a gdy jest rozpędzony na auto bh i tak nie jest łatwo go wyczaić. Nikt nie gra tą klasą prawdopodobnie dlatego, że w starciu z konspirantami, zeusami, minami i rakietkami, na mapach takich jak westwood, dust, eldorado w których jest nie wiele wąskich pomieszczeń, oraz które są grane w kółko non stop, ma średnie szanse. Zwiększenie niewidzialności u tej klasy może działać tylko na niekorzyść. Jeżeli nie macie w planach zrobić nic z tym scoutem to temat jest do zamknięcia.
 6. Paczki na serwerze są od kilku lat, możliwe że nawet od początku, a wczoraj w nocy został zmieniony tylko ich model. Co do propozycji zwiększenia doświadczenia jestem negatywnie nastawiony, gdyż z tego co da się zauważyć, po czterech dniach od resetu na serwerze widnieją osoby z lvlami na klasach ponad 200, a resety są co miesiąc. Maksymalny poziom da się wbić przy odrobinie chęci i czasu w mniej niż 2 tygodnie.
 7. Ani razu Ciebie na serwerze nie widziałem. Za szybko wyskoczyłeś z tym podaniem. Jestem na nie.
 8. Jedynie Puma chyba nie jest w stanie ogarnąć tego scouta xD. Diablo ma jedynie racje ze stwierdzeniem " Temat bezsensu , nie usuną klasy na której najlepiej zarabiają " W top15lvl 6 osób gra konspirantem (CriS 1 osoba w tabeli zmienił klasę po wbiciu 260 lvla, diablo (czyli bartek) także. Nodi, puma i evo teraz grają zeusem, ale gdyby nie nowa klasa dalej by męczyli konspirant, Ania także odkąd pamiętam (a kiedyś też tu grałem) grasz konspirantem. I powiedzcie mi czemu akurat konspirant? Ponieważ to jest maszynka do fragów. Inaczej nie jestem w stanie wam udowodnić, napisać ponieważ wy sami wiecie jaka oporowa jest ta klasa. Co do pułapek, to się nie zgodzę z wami, poniewaz ta umiejętność jest na tym serwerze unikatowa i jest dobra. Jedyne co w tej klasie jest do zmiany to scout. Można wymyślić inną broń z bonusami, Drzevo czyli Pan bardzo kreatywna osoba na pewno by znalazł fajne zastępstwo.
 9. Aniu te 80 fragów to nie jest wyznacznik. Chce wam przedstawić, że ta klasa jest po prostu za mocna. Kapitan nie posiada broni, z której nie musi celować by zabić, a assasinem trzeba podejść bardzo blisko żeby zabić z noża. Scout to broń sama w sobie łatwa w obsłudze. Nie wolno porównywać broni AWP oraz Scout ponieważ AwP bez celownika ma spory rozrzut przez ciężko się nią zabija, a scoutem śmiało można biegać i zabijać bez celownika, przez co ta broń jest dobra na dalekie jak i bliskie dystanse. Celowo napisałem że na serwerze połowa top 15 lvl gra konspirantem żeby jeszcze bardziej wam uzmysłowić że nikt innych klas nie kupuje ponieważ w starciu z konspirantem poprostu nie mają szans. Niejednokrotnie spotkałem się ze stwierdzeniami od graczy że to klasa mega premium i że jest najłatwiejsza dlatego wszyscy ją kupują. Dodatkowo na serwerach klasycznych AWP jest to prawie najdroższa broń, przez co ma duży dmg i zabija na strzała ( wyjątek stopy), a scout jest to stosunkowo tania broń, która zadaje 62 obrażeń i jest bardzo celna oraz lżejsza od AWP. Także wydaje mi się że porównywanie Kapitana oraz assasina do konspiranta jest trochę bezsensowne bo to są dobrze zbalansowane klasy.
 10. Witam. Chciałbym zaproponować osłabienie, lub też całkowite usunięcie klasy konspirant. Do napisania tego tematu zmotywował mnie fakt, że ta klasa na takim cod modzie jest po prostu za mocna. Wystarczy wejść, spojrzeć w Top15 lvl, oraz na samych graczy, gdzie połowa gra na tej klasie. Piszę także jako osoba która tą klasę kupiła gdzie ja ze scoutem miałem doczynienia może 2 razy w życiu a na niskim jak i wysokim lvlu wyciągałem na mapie nawet do 80 fragów, gdzie inni nawet więcej. Osoby znane takie jak Bartekju (Sam napisał dzisiaj coś w stylu: Oni mnie wk******i to teraz ja będę.), Cri$ kupiły tą klasę tylko dlatego, że przed resetem mając wysokie lvle byli niszczeni przez konspirantów na każdym poziomie. Klasa jest zbędna także z tego względu, że na serwerze istnieje już inna która posiada AWP 1/1, a jest nią kapitan. Jedna klasa z takim bonusem wystarczy. W razie zmian proponowałbym zmianę broni na inną z bonusem. Jestem bardzo ciekaw odpowiedzi.
 11. 60 głosik Bajlando
 12. Twój nick podczas grania: SzakiraBAJLANDO Godzina, data zdarzenia: 17.02.2018 - 14:12:57 Mapa: westwood Link do screenów: http://www63.zippyshare.com/v/TsolEaZV/file.html STEAM_ID / IP: -
 13. 56
 14. Głosik 51 mój
 15. Nick cheat'era: Alvaro, Krzysztof Godzina, data zdarzenia: Mniej więcej od 8 do 9 rano. Mapa:Dust2Long oraz westwood Serwer: Cod mod 401lvl Link do demka: http://www94.zippyshare.com/v/b0rxlvUo/file.html - DD2LONG http://www54.zippyshare.com/v/WSZN907L/file.html - westwood big STEAM_ID/IP: [IP] 1: 'alvaro' (TERRORIST) -- 37.47.70.92:3519 [STEAM_2:0:1378922860 [IP] 3: 'Krzysztof' (CT) -- 31.0.124.198:31805 [STEAM_2:0:966736492 Uzasadnienie: