call_me_Lukas

Admin CS:GO MOD #3

2 obserwujących

O call_me_Lukas

 • Urodziny 23.07.1998

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

187 wyświetleń profilu
 1. Ci powiem że ciekawy pomysł, ale czy wejdzie w życie ?
 2. Rodzaj (awatar, sygnatura itd..):awatar Tematyka:Rap ( O.S.T.R) Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): brak Kolorystyka: Najlepiej ciemne kolory Rozmiar: Jak na awatar Napis: call_me_Lukas Inne uwagi:
 3. Ciekawy artykuł haha , lecz ja walentynki obchodziłem dziś
 4. Bardzo przydatne by to było gdyby dało się zbanować za to, ludzie na serwerze czują się bez karnie i jest ciągły rush ( szczerze jest to irytujące i to bardzo)
 5. Ciekawa koncepcja, jak najbardziej za
 6. Powrót do cs1.6 najlepszą rzeczą którą zrobiłem po tylu latach :D

 7. Witaj !
 8. Witam
 9. Czy mógłbym prosić o możliwość przetestowania premium ? Nick: call_me_Lukas serwer: CS:GO#3
 10. Nick: call_me_LukasWiek:20Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo duże byłem nie raz adminem oraz bylem opiekunem serwa COD 201 Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 Staż w CS-sie: 5Lat Steam / NonSteam: Teraz gram na no-steam, ponieważ zapomniałem danych i e-mailu do starego konta, lecz zakup steam to nie będzie problem Dlaczego Ty: Jestem wręcz weteranem tej gry, który powrócił po killku letniej przerwie. Mam ochotę wspomagać serwer swoją aktywnością na nim oraz pilnowania porządku. Na serwerze jestem bardzo aktywny poznałem administracje panującą na serwerze. Moja pozycja w ranku oraz ilość godzin wbijanych codziennie potwierdza moją aktywność, brakuje mi tych godzin lecz jestem codziennie i gram od rana przez południe aż do wieczora ponieważ mam feriie ostatnie ponieważ jestem w klasie maturalnej. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-6h Kontakt: Pw , fb Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/call_me_Lukas/145.239.237.106:27060/ EDIT: Wbite 30h
 11. Wady to ładowanie usb, oraz zaopatrz się w litry liquidu bo ucieka on szybko z tego tanka , poza tym maly fajny, dobrze chmurzy smak wporządku więc czemu nie brać
 12. Nick: call_me_Lukas Dlaczego Ty?:Ponieważ chciałbym opowiedzieć o swojej historii jak skończyłem z cs 1.6 oraz jak do niego ponownie wróciłem, sadzę iż może to wielu zaciekawić Kontakt (steam, gg): pw steam( C4N I H3LP YOU? )
 13. Daję TAK: -Aktywność -Dogaduje się z graczami -Staż
 14. Witam mam na sprzedaż konto steam z gra cs;go ponieważ powróciłem do cs 1.6 chętni na pw