happy

Opiekun UBT
 • Zawartość

  3579
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O happy

 • Tytuł
  Julia moja żona <3
 • Urodziny 19/09/1992

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  ze wsi :)
 • Gram na:
  DeathRun

Ostatnie wizyty

18301 wyświetleń profilu
 1. Na razie póki co nie ma jak, ponieważ nie działa sklep- może też być tym powodem. Sprawę rozwiąże się jak najszybciej po zadziałaniu sklepu. Czas- nie znany mi, tyle co mogę prosić o cierpliwość.
 2. Witam, dzisiaj z admina zrezygnował @Gustaw99 . Dziękujemy za współpracę.
 3. DD2

  ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 4. DD2

  Ja powiem tak. @Franio i Gwiazda ? na serwerze nigdy nie gościłeś kulturą, dlatego nie widzę zdziwienia bana. Sam się przyznałeś "Użyłem słów jakich nie trzeba.." ale słowa "nie grałem dużo" to nie jest wymówka. Kultura obowiązuje każdego na serwerze obojętnie ile kto i jak gra. Emocje można wyrazić poprzez powiedzenie tych słów w domu nie naciskając microfonu. Jest to tylko gra, nie wiem jak to przeżywasz, ale emocje czasem należy odłożyć na bok. Opanuj emocje, słowa, bo Chamstwa i braku kultury nie toleruje. odrzucam.
 5. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 6. Wszystko wyjaśniane w drugim temacie.
 7. Temat w UBT osobno napisane, jutro otrzymasz rezultat.
 8. Podaj wycinek z konsoli cały, oraz nie więcej godzina i serwer.
 9. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 10. Zostanie tak jak jest, w 3 sekundy nawet niektórzy nie zdążą dobrze mapy nacisnąć a to dopiero będzie irytować graczy. Pomysł odrzucam.
 11. Podaj wycinek z konsoli [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Dub [AMXBans] Reason : ' Wallhack ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 20137654 ' [AMXBans] Your IP : ' 83.26.193.79 ' Wysłany na sb - BobSON reason: Wallhack admin: BaronTHC adminsteamID: STEAM_0:1:51560748 Playername Dub @BaronTHC zapraszam z dowodami.
 12. Jest problem z Bans co zostało już poinformowane, teraz czekamy aż naprawią. Trzeba czekac
 13. Nie wiem wujek dla mnie jesteś spoko mordka na ts widzę Ciebie, ja osobiście problemów nie widziałem ale są lepsi kandydaci. Pokaz innym że nie jesteś tą samą osoba co z sb wtedy a zaufanie będzie dobre przy następnej rekrutacji. Jestem neutralny ale niestety bardziej na nie.
 14. pomocna mordka, widoczny na ts3 szansę można dac choć są lepsi kandydaci. Jeste. na tak.
 15. Kurcze wgl Cie nie widzę nie wyróżniasz sie od nikogo. Zacznij pokazywać jak Ci zależy i sproboj przy następnej rekrutacji. Jestem na nie.

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting