#LOLEK

Technik Forum
 • Zawartość

  2495
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O #LOLEK

 • Tytuł
  Elo
 • Urodziny 08/06/1999

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Gram na:
  DM + DD2

Kontakt

 • Steam
  PrayForLube
 • Instagram
  lube102

Ostatnie wizyty

4703 wyświetleń profilu
 1. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 2. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 3. Zrobione. 1.Zrobione. 2. Ta opcja jest dla administracji. Jest to zrobione celowo, jak będzie przeszkadzać to się usunie. Zrobione. Moderatorzy i w górę mogą edytować tytuły tematów.
 4. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 5. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 6. Kolesiostwo.....
 7. Wchodzę na forum i co? Całe rozjechane. Racja nie było tego w regulaminie więc dodałem teraz nowy pkt ale to nie zmienia tego, że i tak złamała pkt Nie spamujemy tekstem, linkami, emotikonami, gifami. @LOVASSS Tobie pozostawiam decyzję. Jestem za zmianą na upomnienie, bo fakt mogła o tym nie wiedzieć.
 8. Elo elo
 9. W dniu dzisiejszym na stanowisko AMXX Supporta awansuje @Hiszy. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.
 10. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. W celu dopełnienia formalności zgłoś się do administratora. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!
 11. Na autostradzie niedaleko Soczi na południu Rosji doszło do niecodziennego zdarzenia. Piorun uderzył w naczepę ciężarówki. Czy kierowcy i ładunkowi coś się stało? Nie. Samochód, podobnie jak samolot, stanowi swoistą klatkę Faraday'a. Ładunek elektryczny rozchodzi się po zewnętrznej stronie klatki, nie przenikając do jej wnętrza, a więc nie zagrażając osobom znajdującym się wewnątrz pojazdu. Ładunek spływa do opon i rozładowuje się w ziemi. Mimo to, jak widać na nagraniu, powstaje olbrzymi błysk i donośny grzmot. Stowarzyszenie "Miasto Jest Nasze" przygotowało dla władz Warszawy całą listę propozycji odnośnie problemu ze smogiem. Przede wszystkim zalecają obniżenie poziomu zanieczyszczenia powietrza, od którego ogłaszany jest alarm smogowy m.in. dla szkół, przedszkoli, żłobków i innych instytucji oraz mieszkańców. Teraz jest to 100 mikrogramów na metr sześcienny pyłu zawieszonego, a powinno być 50, jak ma to miejsce chociażby w Paryżu.
 12. Napisz do mnie na PW wyjaśnij dlaczego Ty i co chcesz nowego wprowadzić w ten dział.
 13. Tak się składa, że te wywalanie foum jest spowodowane tym, że Michaś zabezpiecza dodatkowo forum. Do jutra problemy powinny ustąpić.
 14. ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting