Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid

Nick:  ♣Dawidek♣
Wiek: 15 + Mutacja 
Doświadczenie na Stanowisku Admin: Byłem adminem na dwóch serwerach, byłem na nich bardzo aktywny i skuteczny, dzięki temu inni gracze mnie lubili.
Znajomość SM/10: 7/8
SteamID: STEAM_0:1:458963550
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198878192829/
Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/Dawidek ツ/145.239.236.193:27230/
Od kiedy grasz na serwerze: 2 miesiące 
Ile dziennie grasz na serwerze: 1,5/2 godzinki dziennie :D 
Dlaczego chcesz zostać adminem: Na serwerze codziennie jest inny cheater, ja chcialbym temu zapobiec oraz zapewnić graczom swobodną i przyjemną grę. Dziękuję  :)

Edytowane przez aspoleczny111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie podania nie powinno być   dostałeś degrada 8 stycznia i według zasad możesz złożyć za 60 dni które  nie minęły wiec jesli bardzo chcesz mieć złuż je w tym terminie : 8 marca 

Screenshot_20190123-174527_Chrome.jpg

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według regulaminu jest 60 po degradacij a 30 po zlozeniu rezygnacij ale nawet  jesli było by 30dni to mógłbyś zlozyc dopiero 8lutego więc i tak nie dało by ci to nic

Ps przeczytajcie sb regulamin dla adminów i to co jest pod nim

Edytowane przez MrPrezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mordo ale ja przynajmniej napisałem ze podanie po degradzie pisze sie za 30 albo 60 dni... Ja nie muszę wiedzieć za ile dni sie pisze podanie bo jeszcze nigdy nie dostałem degrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...