Skocz do zawartości
fresha

 odrzucone Odwołanie Prośba o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:fresha
Godzina, data zdarzenia:19:30-19:40 przepraszam za nie dokładną ale ja mam ustawione na 6:49 w tele patrzyłem 
Mapa:css_inferno
STEAM_ID / IP:VALVE_2:1:1568318714' |'188.146.166.228'
Uzasadnienie:Owszem miałem kiedyś styczność z cheatami ale odkąd gram cs go wgl ich nie używam, Wiem Owszem co to jest AB Ale kurde wracam do gry

Gram gadam z chłopakami a tu mi AB leci Przerzuciłem się z cs go na 1.6 ponieważ padł mi ram obecnie mam 2 gb 

Chciałbym prosić o UB ponieważ wgl nie mam stycznośći z cheatami/configi itd a miło jest grać na takim serwerze jak wasz

a propo samego latania celownika co nie raz ktoś wjedzie tekstem 

niewiem gadałem z Starym kumplem Od was co był Adm na Only Dust i mówił że  to może być od pingu 

Mogę nagrać ala/wideo na którym gram i zabijam wszystkich ludzi :)

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze nie słyszałem czegoś takiego jak "celownik skacze od pingu" , którego nie miałeś.

8:50 +b/+b/+b (pre fire,wchodzisz wcelowany itd.)

10:00 +b

@Bezzi ostateczną decyzję zostawiam tobie.

https://www76.zippyshare.com/v/PEmN7Il6/file.html

 

Dodatkowo zły dział. Przenoszę do "odwołania od bana cs 1.6"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Squb przepraszam < panie ale niewiem czy wiesz w 1.6 powyżej 40+ dziwnie się strzela z broni <3

tak to jest jak kupujesz dobry internet a po 2 latach ledwo chodzi

Edytowane przez fresha
nieładnie wyglądało sory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


: Po celowniku widać aima, po grze jak celownik mu leci od razu na przeciwnika Tigger Bot'a.

Dzieki za komentarz : Po celowniku widać aima, po grze jak celownik mu leci od razu na przeciwnika Tigger Bot'a. 

Którego nawet nie mam japier***e tak to wiem że ostrzeżenie 

ale tak to jest jak grasz ku //// w 1.6 czepiaja sie o AIM I TRIGGER Bota którego nie masz 

Dlatego sądze że mimo tego że cs 1.6 ma swoje lata jest gównem bo grasz normalnie a ci wpieprzaja O AIM Trigger Bot

Jest to naprawdę denerwujące bo w CS GO gram tak samo jak tu i jakos nikt nie mowi dziwnie strzela AIM Trigger Bot

Nie dostałęm nawet reporta a idźcie 

oceniacie po okładce może nie wszyscy Ale Ten tamten typ z tym komentarzem TYP=Adm nie ładnie mnie ocenia <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Latanie celownika spowodowane przez ping tylko wtedy gdy zmieniasz broń (1/2/3+LPM) i strzelasz do gracza? Bo w innych przypadkach nic takiego nie wydarzyło.

http://d1.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-1902011843-css_mirage2x2_go.dem.zip

5;35 +B

10:04 +B

13:00 +/-B

16:35 +B

17:30 +B

18:20 +B

+prawie na początku każdej rundy lekki skoki celownika przy zmianie broni)

Tak celownik spowodowany lagami nie skacze. ;) 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, że @Kyou podesłał  HLTV, ping oczywiście ma wpływ na rozgrywkę, ale to co widać u Ciebie to po prostu zwykłą trzęsiawa od źle skonfigurowanego aimbota. 

5:35 +B 

10:04 +B 

16:35 +B 

Tyle wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...