Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym odował cie od bana którego dostałem troche dawno najprawdopodobnie dostalem go za multi konto tak jak pisalem ze gram razem z bratem na jednym kompie ale innych kontach jak dostalem tego bana to nie interesowałem sie tym bo nie miałem zbytnio czasu lecz chciałbym znowu coś popykać na tym serwerku <3 Pozdrawiam

 

edit : Ta scream to moj brat amelka to nwm a ciasteQ to moje drugie konto na ktorym gram gdy mam bany <3 ale nwm w czym jest problem na multi acc gdyz nie da sei grac na 2 kontach jednoczesnie a znalem pare osob ktore graly na serwie na multi acc 

to moje głowne acc https://steamcommunity.com/id/torniktm/

 

Edytowane przez TorNikTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie się przyznałeś że wyszedłeś na aktywnym banie, ponieważ dostałeś bana na Twoim  "głównym" koncie i wszedłeś na serwer na drugim. 

Przykro mi ale nie będzie UB, ponieważ już po pierwszym banie mogłeś się zgłosić na forum. 

W celu uzyskania UB zapraszam do zrobienia 100reklam dla sieci bądź wykupienia Ub za zgodą wyższej administracji. ;)

 

 

 

@TorNikTM dostałeś bana na Tornik dnia 23 styczeń a 6 luty wszedłeś na serwer na Ciasteq, więc wszedłeś na aktywnym banie. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przepraszam nie wchodzil na aktywnym banie na serwer mialem drugie konto ale na glownym nie mialem bana 

edit: juz wiem nie zprecyzowałem o jakie bany chodzi bo gdy mam bana na glownym koncie na mmy bo ostanio to same 7 daysy dostaje nie chodzilo mi o bany na serwerze zle mnie zrozumiałas/es nie mialem wtedy aktywnego bana na glownym koncie ale mialem 7 daysa i nie moglem grac mmow wiec weszlem na drugie konto poszelm sie rozgrzac na serwer i poszlem grac mmy a nastepnego dnia mialem bana i wtedy to i tak nie mialem czasu bo szkołą itd

 

nie bo gdy chcialem wejsc na serwer to pisalo ze mam bana wiec nie weszlem na serwer

Edytowane przez TorNikTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...