Reative

Cześć. XD

9 postów w tym temacie

Nick: Paradoks
Doświadczenie (w byciu adminem): nigdy w sumie nie chciałem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): szału nie ma ale czaje o co chodzi więc dam sobie mocne 5/10.
Staż w CS-sie: od dzieciaka
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: często brakuje admina w porannych porach, dość często widzę jak się wyzywają i nikt nie reaguje.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od dnia. Weekend zazwyczaj godzinka rano i po obiedzie, a w tygodniu wieczorkiem przed spaniem. 
Kontakt: forum
Link do GameTracker'a: http://cache.www.gametracker.com/player/Paradoks/80.72.43.106:27020/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :)

Mysle ze mozna dac ci szanse :) 

Widuje cie na serwerze i nie bylo z tb wiekszych problemow, czasami miales problemy z kultura ale to jak cb ktos mocniej wkurzyl xD. Steam niestety nie posiadasz. Wiadome kazdy kiedys zaczynal i nie kazdy ma wykute cale amxx ;) . Wiek masz odpowiedni wiec to na + ;) . Krotko mowiac myszle ze bylby z cb db admin :D . 

Jestem na TAK 

Pozdrawiam ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło mi czytać ten pozytywny komentarz, dzięki! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość Ciebie kojarzy, już długo grasz z nami. Nie mam żadnych zastrzeżeń, na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nawet i ja Ciebie kojarze :D sporo grywałeś jak byłam adminem, więc mogę sie wypowiedzieć co do Twojego podania :D Jestem na TAK ;) Myślę, że dasz sobie świetnie radę w adminowaniu.

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem również na TAK kilka poradników i wszystkiego się nauczysz:) każdy kiedyś zaczynał. Nigdy nie miałem z tobą problemów. Myślę że warto dać ci szansę i zobaczymy jak wykorzystasz okres próbny.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co ja mogę napisać starasz się, pomagasz, amx to nie problem, z tobą problemu również nie było. Zobaczymy jak się spiszesz w okresie próbnym. Powodzenia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A więc , jako iż jestem teraz Adminem mogę się bardziej wypowiedzieć . Jestem na TAK :D Często widziany na serverze , pomocny , aktywny no i myślę ze GT mówi samo za siebie  . Powodzonka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

Gratulujemy, Twoje podanie zostało zaakceptowane - mamy nadzieję na owocną współpracę. W celu dopełnienia formalności zgłoś się do Opiekuna Serwera. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

O Nas

Multi-Head.pl to prężnie rozwijająca się sieć, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Nasze forum tętni życiem i panuje na nim niezwykła atmosfera! Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS:GO i CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa Multi-Head.

Tu Nas znajdziesz!

Nasz hosting