Skocz do zawartości
Kula

 odrzucone odwolanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:"Kula I LoVe WeeD :D" 
Godzina, data zdarzenia:10:35
Mapa:de_eldorado
STEAM_ID / STEAM_0:1:17499122
Uzasadnienie: postawilem sg tak by nie bilo na resp ani na bs bo nie bilo napewno w miejscu gdzie jest dozwolone 

@BORN2KILL.

brawo za banowanie admina skoro nie znasz sie gdzie mozna stawiac sg to sie tego naucz a nie ze wchodzisz na serwer i banujesz...

prosze o wyjasnienie sytuacji.... i wrzucenie zdjecia sg ktore postawilem skoro dales bana to i musisz miec ss

nie chodzi mi o samego bana ale nie zapytal nic na u@ tylko odrazu ban polecial

BUILD 1358 SERVER (0 CRC)
Server # 163
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 29 minutes and 20 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Kula I LoVe WeeD : D 
[AMXBans] Reason : ' zle sg ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 17499122 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 94.217.9.24 ' 
[AMXBans] ===============================================

Edytowane przez Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Miejsce niedozwolone po ct
2. Nie musi bić tylko prosto na bs, aby było złe.
3. Jestem supportem nie adminem cod400
4. Nie mam zamiaru nikogo pytać, czemu to robi. Na 400 nieraz widziałem brak znajomości regulaminu i wszelakie pytania na u@ odnośnie regulaminu, także zacząłem działać
No i w końcu upragniony ss. https://www47.zippyshare.com/v/4xdiWJhl/file.html
Przypominam, że byłeś po ct i stawiając w tym miejscu tt nie posiada ani jednego przejścia, którym można dojść do bs'a nie dostając od tego sg.

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to fakt za to +1 dla mnie w ostrzezeniach ale dla Ciebie za ban admina tez ;) bo admin admina banowac raczej nie moze i z tego co pamietam gdzies to pisalo w sprawach dla adminow za to powinien byc degrad gdzies to widzialem aktualnie nie moge tego znalezc wiec moge sie odniesc tylko do swoich slow

a zeby nie tracic ludzi na serwerze zazwyczaj za takie sg jest ostrzezenie i mowimy zeby walnal reconnecta badz wyszedl i wszedl aby sg zniklo a tu nic odrazu ban 

Edytowane przez Kula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Kula napisał:

to fakt za to +1 dla mnie w ostrzezeniach ale dla Ciebie za ban admina tez ;) bo admin admina banowac raczej nie moze i z tego co pamietam gdzies to pisalo w sprawach dla adminow za to powinien byc degrad gdzies to widzialem aktualnie nie moge tego znalezc wiec moge sie odniesc tylko do swoich slow

a zeby nie tracic ludzi na serwerze zazwyczaj za takie sg jest ostrzezenie i mowimy zeby walnal reconnecta badz wyszedl i wszedl aby sg zniklo a tu nic odrazu ban 

Jaja sobie chyba robisz. Jesteś Adminem. Regulamin powinieneś znać od deski do deski. Założę się, że nie jest to pierwszy raz kiedy stawiasz takie działko albo łamiesz regulamin w inny sposób, co jest całkowicie nie sprawiedliwe w stosunku do zwykłych graczy, których za to karacie.

Ps. Żeby nie tracić graczy na serwerze potrzebni są porządni admini ;)

Za pozwoleniem @Bezzi

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, RYBSON napisał:

Jaja sobie chyba robisz. Jesteś Adminem. Regulamin powinieneś znać od deski do deski. Założę się, że nie jest to pierwszy raz kiedy stawiasz takie działko albo łamiesz regulamin w inny sposób, co jest całkowicie nie sprawiedliwe w stosunku do zwykłych graczy, których za to karacie.

Ps. Żeby nie tracić graczy na serwerze potrzebni są porządni admini ;)

Za pozwoleniem @Bezzi

Rybson nie postawilem tak pierwszy raz sg wiec mozesz przejrzec wszystkie hltv skoro nie wierzysz z dni w ktorych gralem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...