Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że znów zaczelam się pojawiać na serwerze mam dwie propozycje, a mianowicie:

1. Zablokować spray na mapie rats_1337.

Zauważyłam grając na serwerze, że trudno adminom jest wyłapać kto włącza owy spray. Moja propozycja wydaję się być słuszna, bo często gracze narzekają, że ktoś odpali ten spray chociażby przypadkiem. 

 

 

2. Wprowadzenie standardowych modeli na serwerze. 

Dużo osób grających na serwerze wyłącza modele, które są obecnie na serwerze, ponieważ jest przyzwyczajona do standardowych modeli. Moim zdaniem zwykłe modele byłyby lepsze niż obecne lub można rozważyć wprowadzenie skinów do broni, co mogłoby uatrakcyjnić grę na serwerze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jestem jak najbardziej za. Tak jak koleżanka wspomniała owy spray denerwuje a niektôrzy gracze specjalnie go włączają jak najbardziej pomysł na +

2. Jestem za wielkim TAK. Ale nie za tym aby ustawić standardowe modele tylko dodać skiny nowe bo te co są troszkę siê nudzą i można je zmienić.

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1: Na tak jak najbardziej

2. To samo, można zrobić z kosą tak, że nóż jest ustawiony podstawowy (chyba, że ktoś ma modele tak jak ja do każdej broni) 

Pozdrawiam, 

elo elo 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


proponuje by komenda modele zmieniała na nowe modele a oryginalnie były standardowe. Co do spray nie zwracam na to uwagi więc mi to lotto. 

Na moim filmiku widać jakich modeli ja użwam. zdecydowanie bardziej pasują do klimatu Call of Duty 1.6. 

Pomysł świetny popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...