Skocz do zawartości
MartyN

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z Cs;go. Jaki? Chodzi o to, że gdy wbijam na serwer lub gram turniej, deathmatch itd.. to mi wywala grę i wyłącza się komputer ale sam się włącza. Nie wiem czym to może być spowodowane, może nie zbyt młodym monitorem, albo procesorem. 

 

Jeżeli ktoś wie o co chodzi to niech mi tu napiszę, z góry dziękuję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, masz pewnie starszy komputer i procesor nie uciągnie Ci tej gry albo masz za słabe napięcie na kostkach ram'u. Wypisz jakie podzespoły posiadasz w komputerze będzie nam łatwiej określić czy Twój komputer nadaje się do grania w cs:go. :)

 

 

 

Sposób 1: spróbuj wypiąć i wpiąć na nowo kostki ram, następnie sprawdź w BIOS'ie jakie masz na nich napięcie.

 

Sposób 2: możliwe że tak jak napisał kolega wyżej masz przeciążony dysk, spróbuj przeczyścić kompa jakimś dobrym programem coś w stylu CCleaner

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale już widząc po karcie wiadomo że nie pograsz w csa bo ta karta to jakiś szajs wszystkie które w nazwie mają family, express  Chipsett to karty typowe tylko do  tego żeby jakaś była i nadają się tylko do oglądani filmów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...