Skocz do zawartości
Cthulhu2

[REDAKTOR] Cthulhu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Zenon

Wiek: 28

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam

Staż na forum: 

8d 15h 50m

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Redaktor

Twoje osiągnięcia na forum 

Multi-Head.pl: brak

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Ja tam błędów nie widzę xD Nie mi oceniać :D

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Znajdę czas na parę recenzji w tygodniu.

 

 

 

 

[align=center]V2eKPWs.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wirtualna akademia w której

możemy nauczyć się różnych przydatnych języków programowania. Wszystko jest oczywiście za darmo, ale bardziej wymagający ludzie mogą sobie wykupić płatną ścieżkę nauki, dzięki czemu będą mieć natychmiastową pomoc od ekspertów jeśli gdzieś utkną (oraz inne jakieś tam pierdoły, ale nie czytałem ;o). Odnajdą się wszyscy którzy chcą się czegoś nauczyć. Akademia oferuje kilka poziomów trudności do każdego z języków. A także poboczne "profilowane" kursy w których będziemy mogli nauczyć się np. jak zrobić własną stronę internetową lub interaktywne elementy (menu itp.).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na chwilę obecną akademia liczy sobie ponad 29 milionów uczniów. Posiada również długą listę osób, które podzieliły się swoją historią o tym jak nowo zdobyta wiedza odmieniła ich życie. Zachęcam wszystkich zainteresowanych tą dziedziną do zarejestrowania się i spróbowania swoich sił w nauce czegoś nowego.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie wiesz czy zdobyta dziś wiedza, nie otworzy ci w przyszłości jakich

ś drzwi :)[/align]

 

[align=center](drzwi z których wyleci tyle hajsu że nie będziesz wiedział gdzie go pakować xD)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]_________________ Przejdź do języka który cię interesuje _________________[/align]

 

[align=center]----- JavaScript | ♠ | jQuery | ♠ | PHP | ♠ | Python | ♠ | Ruby | ♠ | HTML & CSS -----[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również na tak:

 

 

 

Był już redaktorem, dobrze sobie radził

 

Nie popełnia błędów ort.

 

Dłuuugi staż na forum

 

Przyda się kolejny redaktor, który ruszy ponownie dział redakcji :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja już nie będę się o błędach wypowiadał xD

 

 

 

 

 

Jestem na TAK - jedyny kiedyś napisałeś na pw w niewiedzy, wiem że ambicje są i do błędu potrafi się przyznać. Nie jest zarozumiały a coś wydaje mi się, że takie doświadczenie korzystnie wpłynie na pracę redakcji (btw. miałbym spore oparcie ;p). Wiek jak najbardziej , plus pozytywne nastawienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak. 

 

+staż

 

+eleganckie podanko

 

+ogarnia

 

+odpowiednia osoba na to stanowisko 

 

 

 

Powodzenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzę żadnych przeciwwskazań, tym bardziej iż ostatnimi czasami w Redakcji mało się dzieje.

 

Ale nie będę sobą, jeśli się do czegoś nie przyczepię. Kilka delikatnych błędów, które znacznie poprawią jakość tekstu:

 

http://scr.hu/47cc/yu1oh

 

 

 

1- przecinek przed "w której",

 

2- "różnych" zamienić na "wielu"- ładniej wygląda,

 

3- fragment "ale bardziej wymagający ludzie" zastąpić "dla bardziej wymagających osób",

 

4- usunąć "sobie",

 

5- "będą mieć" zamienić na "otrzymają",

 

6- nie jest zakazane stawianie "A" na początku zdania, jednak w tym przypadku jest to niepoprawne. Kropkę zastąpić przecinkiem i duże "A" zmienić na małe "a",

 

7- słowo "długą" zastąpić "sporą". Dziwnie się czyta "Posiada długą listę osób" (bynajmniej jak dla mnie).

 

 

 

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Błędów ortograficznych brak (wyeliminowane). Interpunkcja i stylistyka ładna, co mogłoby być ewentualnie zmienione wymienił wyżej dupa. 

 

Jesteś tu od dawna piastowałeś różne funkcję, w tym recenzenta powiązaną z redaktorem, czy sam redaktor. Na pewno będzie to dobry impuls od redakcji.

 

"Zenonie'' witamy w szeregach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...