Skocz do zawartości
Adrianegg

Co myślicie o samobójstwie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, co myślicie na temat samobójstwa?  Według mnie to jest tak, że ludzie chcą przez to uciec od nurtujących ich spraw i stracić wszystko co najcenniejsze, zamiast stawić temu czoła i podołać szukają łatwych rozwiązań.

 

Wiem coś o tym, ale nie lubię się tym dzielić. Może kiedyś Wam o tym opowiem.

 

 

 

Czekam na Wasze zdanie na ten temat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WOOOOOOOOW , ale fajny temat  :D

 

 

 

 

 

Jak próbowałem, to najfajniej jest po pigułach... chociaż dyndanie też spoko - takie chwilowe uczucie mrowienia na przeszczepach. Polecam grupówkę, to lepsze niż azjatyckie orgie seksualne.

 

 

 

Oprócz tego polecam zmniejszenie ilości przyjmowanych używek na co dzień oraz okłady z lodu na kark - pozwalają trzeźwiej myśleć. Można się zająć czymś konstruktywnym, budę dla psa zbudować... wyssać atrament z długopisów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Bo depresja jak tyfus niszczy społeczeństwo

 

I niektórzy poddają się tej dz**** zbyt często"

 

 

 

Chłopak jak piszę miał z tym problem, może szukał jakieś otuchy, utwierdzenia, nie bez powodu taki temat założył. Oczywiście Wy musicie pie*** o jakiś lodach waniliowych.

 

 

 

 

 

 

 

PS  Pytanie powinno brzmieć co sądzicie o ludziach popełniających samobójstwo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czysta głupota. Życie to największy dar jaki możemy dostać, rozumiem każdy ma gorszę chwile są choroby, które nie pozwalają funkcjonować w społeczności, ludzie poddają sie eutanazji czyż to nie samobójstwo? Jak najbardziej tchórzostwo i brak odwagi szukania pomocy. 

Chłopak, który targa sie na życie, bo dziewczyna go rzuciła, jak to określić ? Debilizm

- to tylko przykład 'chłopak-dziewczyna' 

Brak poczucia winy ze strony osoby-tchórza inaczej nie umiem tego opisać. Nie myśli co poczują najbliżsi, egoizm w pigułce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...