Skocz do zawartości
GlyMp

GlyMp podanko ( wracam do gry)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GlyMp

Wiek: 21

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już tutaj adminem i myślę że mam duże. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

Staż w CS-sie: 6/7 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Czasami brak adminów lub jest 1 i widzę że ma ciężko ogarnąć sytuację na serwerze czasami pomagam pisząc na u@. Potrafię wykryć odpalonego gracza i miałem mało UB praktycznie zawsze były to trafne bany. Nie miałem ani jednej skargi. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 1 do 2/3 w weekendy dluzej

Kontakt: steam - glebok236

 

Link do GameTracker'a:  http://www.gametracker.com/player/GlyMp/80.72.43.106:27032/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na TAK

 

 

 

 

 

 

- sporo zgłoszeń na u@

 

-mikro,wiek

 

-przyda się ktoś z doświadczeniem ,kto pomoże w razie potrzeby początkującym adminom (skoro nie było na niego skarg to chyba zna się na rzeczy)

 

-gracz na poziomie, jeśli chodzi o skilla, jak i kulturę

 

 

 

 

 

-jedynym minusem jest to ,że wróciłeś niedawno (nie minął jeszcze tydzień). Jednak można na to przymrużyć oko skoro większość graczy   cie  kojarzy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram bardzo krótko na serwerze i nwm czy moje zdanie ma jakiś wpływ ale, powiem co myślę 

 

Gracz bez konfliktowy z kulturą ,doświadczony,miał już tutaj admina więc myślę że da sobie spokojnie radę 

 

Co mówiąc więcej spełnia wszystkie wymagania :D 

 

 

 

Na TAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm.... Nie będę dłużej czekać w tym wypadku, skoro u praktycznie każdego admina jak i gracza masz taką faworyzację, Kamilu. :D

 

@GlyMp - jesteś stałym graczem tego serwera. Ponadto byłeś już tutaj adminem i radziłeś sobie doskonale, nie miałam do Ciebie żadnych zastrzeżeń i nie zawiodłam się przyjmując w marcu Twoje podanie.

 

 

 

Witam ponownie w Naszych skromnych progach.

 

Mam nadzieję, że tym razem zostaniesz z Nami na dłużej, a nie tylko na pół roku. ^^

 

Życzę miłej i owocnej współpracy! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...