Skocz do zawartości
Gość

Minusowe levele na serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po raz kolejny, juz nawet nie chce się liczyć który musiały zostać zresetowane poziomy na serwerze 500K + DM

 

Spowodowane było to ujemnymi wartościami expa oraz leveli na serwerze.

 

 

Na dzień dzisiejszy ograniczyłem ilość expa otrzymywanego za zabójstwa gracza/hs/inne pierdółki oraz obniżyłem ilość expa potrzebną do wbicia poziomu.

 

 

Każde kolejne problemy z Waszymi levelami zgłaszajcie w tym temacie podając jakiekolwiek szczegóły.

 

Ilośc LVL jakie mieliście przed bugiem.

 

Sytuacja w jakiej zdarzenie miało miejsce.

Cokolwiek!

 

Pisaniem "Znów mam level na minusie" nikomu pracy nie ułatwicie...

 

Wróżbitami nie jesteśmy, a przy tak wielkiej ilości leveli przyczyn może być kilka i tak naprawdę jedna drugiej nie wyklucza.

 

 

 

Chociaż mam cichą nadzieję, że mimo wszystko po tej zmianie problemy nie wystąpią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak mamy zgłaszać, to ja zacznę :P

 

Miałem ok. 430k lvl na klasie Mistrzowski Snajper. Zabiłem jednego gracza i lvl zrobił się na minus. Zmieniłem klasę na inną, a potem na tą i to samo (Jeden gracz zabity i lvl -430k). Wychodzenie z serwera i wchodzenie również nie dało efektu. Jest to od ok. 4 dni.

 

 

Pozdrawiam, AGAR.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak mamy zgłaszać, to ja zacznę :P

 

Miałem ok. 430k lvl na klasie Mistrzowski Snajper. Zabiłem jednego gracza i lvl zrobił się na minus. Zmieniłem klasę na inną, a potem na tą i to samo (Jeden gracz zabity i lvl -430k). Wychodzenie z serwera i wchodzenie również nie dało efektu. Jest to od ok. 4 dni.

 

 

Pozdrawiam, AGAR.

 

 

 

 

 

 

Również zdarza mi się ten problem około +450k lvl  zabicie gracza który ma 500000 lvl i leci minusowy exp..  Niektórym pomaga wybranie ponownie klasy i jest git a inny nie.   Również przy wpisaniu /freelvl  minusowy lvl  się resetuje na normalny ale  przy zabiciu exp stoi w miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...