Skocz do zawartości
Root

porazka z was

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego kultura.

 

Jakieś dowody, coś?

 

Jeszcze jak byłam adm. to już nie umiałeś się zachować i szukałeś zaczepki. Czy jesteś pewny, że zbanował Ciebie żebyś go w lvl nie prześcignął?

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

 

Dzisiaj otrzymałem 2 różne skargi od 2ch różnych graczy na temat Twojej kultury na serwerze...

 

Jako że nie od dziś wiadomo że za każdym razem kiedy jesteś na serwerze nie przestrzegasz podstawowych zasad kultury jak i starasz się obrażać innych graczy potraktowałem to poważnie oraz poświęciłem trochę mojego czasu aby to zweryfikować... Poniżej załączam screen z amxbansa (28 banów z czego większość za kulturę) jak i wyciąg z dnia dzisiejszego.

 

Bany 30minutowe które dostawałeś na początku niczego Cię nie nauczyły, godzinne, 3godzinne, 1dno dniowe również tak więc uznałem że może tygodniowy Cię czegoś nauczy...

 

 

 

Jeżeli Ania albo ktoś z administracji ma jakieś zastrzeżenia co do mojej decyzji to proszę pisać śmiało, przyjmę to na klatę.

 

Pozdrawiam, SQNFUN.

 

 

 

http://iv.pl/images/12702549590260077205.jpg

 

http://www54.zippyshare.com/v/S9egPUyQ/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rób cyrku. Nie dostałeś 1 czy 2 banów za kulturę ale więcej i nic do Ciebie nie dociera. Co Ty myślisz, że każdy będzie tolerował Twoje zachowanie i głaskał Cie po głowie? Bez ub. Moze przemyślisz swoje zachowanie i w końcu dorośniesz bo to co Ty prezentujesz sobą to porażka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...