Skocz do zawartości
rDk

Podanie nr.3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rDk

 

Wiek:20

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Spore, posiadałem jakiś dobry czas temu własny serwer.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

 

Staż w CS-sie:Na steam 11 lat.

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty: Dość często bywam na serwerze i gram, a adminów wciąż brakuje do ogarnięcia bajzlu panującego na serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależnie od tego jak pracuje, średnio 3-4h

 

Kontakt:Steam,PW

 

 

Link do GameTracker'a:

 

http://www.gametracker.com/player/rDk/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, ponieważ poczyniłes bardzo duży postęp od swojego karygodnego zachowania od ostatnich podań.

 

Aktywnie zglaszasz czity na u@

 

Jesteś komunikatywny, pomocny

 

Kulturalnie zachowujesz się w stosunku do graczy, nie mam z Tobą problemów. Tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie.

 

Nie raz widziałem jak wchodził w niepotrzebne dyskusje z graczami, nie zachowywał kultury jak i był arogancki.

 

Po za tym jeżeli według Ciebie słowo "spierdalaj" nie jest obraźliwe i zamierzasz tak zwracać się do graczy to tym bardziej jestem na nie...

 

http://iv.pl/images/61301380922321102038.jpg

 

 

 

P.S Nie wiem Mała czemu tak szybko zmieniłaś o nim zdanie ale poniżej umieszczam kolejny brak kultury gracza rDk

 

http://iv.pl/images/93611120107463029861.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SQNFUN- wyciągasz słowa wybrane z zdania ;), nigdzie nie napisałem że będę mówił do graczy spierdalaj; ), wtedy była inna sytuacja i nie wiem czemu cofasz się do tamtej wypowiedzi skoro wszystko było wyjaśnione, ale każdy ma swoje zdanie i dziękuję za opinie.

 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co wstawiasz, ale chyba nie. Zobacz datę kiedy to było, zobacz ile czasu minęło i jeszcze raz przeczytaj co napisała mala., bo widzę że lekko się zagubiłeś w tym co piszesz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chcesz prowadzić dyskusje w swoim własnym podaniu to nie ma sprawy.

 

Jeden screen jest ze stycznia, drugi z końca marca - przecież widać gołym okiem że kulturę masz w dupie i wątpię że coś się zmieni.

 

Nie zachowujesz podstawowej kultury, a takich adminów na tak poważnym serwerze jak DD1 raczej nie potrzeba no ale nie mi oceniać.

 

 

 

EDIT: Przecież widzę ile czasu minęło - prawie 3 miesiące, a Ty dalej nie hamujesz się w języku.

 

Miałeś nad sobą popracować ale z tego co widać dalej rzucasz bluzgami na lewo i prawo, a jeżeli naprawdę uważasz że słowo "spierdalaj" nie jest obraźliwe to oznacza że naprawdę coś jest z Tobą nie tak. To moja ostatnia wypowiedź w tym podaniu i przestań się ośmieszać..

 

 

 

EDIT#2 Mała: Może przez to że byłaś na nie w poprzednich podaniach to przy Tobie starał się hamować ale czasami pogrywam sobie na DD1 i niestety nie raz byłem świadkiem jego nagannego zachowania wobec innych graczy, pomijając screeny powyżej które znalazłem na forum...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zamierzam się kłócić, cenie sobie Twoja wypowiedź, ale chyba za mało czasu ze mną grałeś żeby oceniać mnie pod względem kultury.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szybko zmieniłam zdanie? W poprzednich podaniach byłam przeciwna jego przyjęciu.

 

Przejrzyj dokładnie podania.

 

Jestem na tak ze względu na to, że w mojej obecności widzę poprawę tego gracza.

 

A to, co się dzieję pod moją nieobecność - niestety, ale nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na tak , mysle ze adminow nigdy za malo 

 

ziomek gra dosc czesto mysle ze potrafi ocenic gre podejrzanych graczy

 

wogole ostatnio brak jest adminow na serwerze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


również na tak :) 

 

kiedy nie wejdę to siedzi chociaż przez ostatni okres mało gram ale nie mogę bo mam wyjazdy w delegację widać no live :D

 

szybko łapie nowe znajomości więc to duży plus

 

dla mnie uprzejmy nie widziałem żeby kogoś wyzywał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemanko  :hi:

 

rDk jako gracz spoko. Ma odpowiedni wiek do pełnienia tej funkcji pomimo tych 14 lat  :P  . Na pewno zmienił swoje zachowanie na plus.

 

Bardzo często pojawia się na serwerze (chyba widuję go zawsze)  :) Potrafi zwrócić komuś uwagę, gdy sytuacja tego wymaga.

 

Jest raczej lubiany i rozpoznawany przez innych graczy. Skoro ma wiedzę na dany temat to wydaję mi się, że należy mu się szansa, tym bardziej , że czasem tego admina po prostu brakuje. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po ostatnich akcjach, które działy się na serwerze nikt na forum nie chciał pomóc, więc admin się przyda, w dodatku jego godziny przegrane w ostatnim czasie rażą w oczy.

 

Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak. Ogólnie brakuje w nocy admów, normalnie najczęściej był Osama, teraz  jest pusto, a Rdk grywa późnymi wieczorami.

 

Co do kultury nie zauważyłem, żeby robił bydło, haxy też wyłapuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie:

 

-brak Ci kultury

 

-czesto obrazasz a czasami mam wrazenie ponizasz innych graczy

 

-stekales na serwerze o poparcie wiec ja w w/w wypowiedziach nie widze obiektywizmu

 

 

Apropo, nie stękałem tylko mówiłem aby się wypowiadać :), to po 1. a Po 2. nigdy nie namawiam do popierania, tylko wypowiadania swojego zdania, prawdziwej wypowiedzi na ten temat i napisanie co kto myśli ;). Ale dziękuję za opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koniec tych zbędnych dyskusji. rDk dostajesz @ na okres próbny (3 tyg) Ze względu na to iż nie zawsze panujesz nad słowami będziesz szczególnie obserwowany :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...