Skocz do zawartości
skaj

skaj podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:skaj

Wiek:18

Doświadczenie (w byciu adminem):pare adminów

Znajomość AMXX (W skali 1-10):podstawowe komendy

Staż w CS-sie:9+ lat

Steam / NonSteam:steam

Dlaczego Ty:Na serwerze czasami nie ma adminów kiedy są potrzebni a rekrutacja otwarta,myślę że będę mógł pomóc w zapełnieniu tych luk kiedy nie ma innych adminów.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Minimum 1h

Kontakt:Steam,forum

 

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/Skaj/80.72.40.110:27026/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie rzecz biorąc to znam Cię słabo, ale skoro kolega powyżej napisał, że miałeś admina i byłeś dobrym adminem to myślę, że można Ci zaufać. Szkoda, że Cię słabo znam, bo to jedyny minusik. Aaa.no i trochę malusio się udzielasz w grze, rozumiem, że masz mikro?

 

 

 

PS: Nie lubię Cię bo jesteś lepszy ode mnie hehe (ironia).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Livio, doskonale wiesz, że głosy osób nie grających na serverze się nie liczą więc nie wiem po co się wypowiadasz. Czy był dobrym adminem? - nie wiem bo server istniał miesiąc (?!) więc ciężko to określić (sama miałam tam admina). Praktycznie nikt Cie nie zna z adminów (tych co się wypowiedzieli) ja osobiście też nie miałam okazji Cię poznać. Poczekajmy na więcej wypowiedzi i niech Angela zdecyduje. u mnie masz minusa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne że mam mikrofon,ale dosyć rzadko go używam ponieważ lubię posłuchać dosyć głośno muzyki,oczywiście to się zmieni po otrzymaniu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Priorytetem jest dla mnie dobry kontakt z graczami i adminami dlatego myślę,że postąpimy tak: zaczynasz używać mikro,dajesz sie poznać w szczególności adminom - mam nadzieje z tej dobrej strony i zapraszam ponownie za 2 tygodnie. :) jest to mój jedyny wymóg i przyjmuje podanie po tym czasie od strzała;D jak narazie ani nie akceptuje ani nie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...