Skocz do zawartości
Husiu

Staty na Minusie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegoś czasu gram na serwie COD 500k + DM. I zawsze co bym nie zrobił to staty mam na minusie lvl tak samo. Próbowałem zmieniać Nick w grze ale pomaga tylko na chwile, bo potem znów robi się to samo...Lvl i staty na minusie...

 

Mój Nick: Husiu

 

Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na innych wswzystko jest OK... Grając zuważyłem napis: ''spadłeś do MINUS 2344545 (Liczba tutaj jest tylko przykładowa) poziomu'' no i teraz mam minus któryś tam tysięczny lvl i padam na strzala...co sie zrespie to padam i tak wkółko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem właśnie o tym, myślę,że w jak najszybszym czasie to naprawią.

 

Ja też nie wiele mogę zaradzić z powodu ,że nie posiadam ani 1 rangi.

 

Spróbuję napisać wiadomość na forum do Opiekuna.

 

 

 

@@edit Wiadomość wysłana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem na Amadeuszu pojawia się u mnie na tym LVL: http://www40.zippyshare.com/v/jrRpI75g/file.html

 

Nie wiem jak u pozostałych graczy z innymi klasami, ale domyślam się że jest tak samo...LVL nabija sie, ale statystyk rozdać nie można, bo gdy klikam wybrana statystyke np HP/INT to nie rozdaje pkt tylko sie wyłacza ''panel'' ze statystykami,

 

KTOŚ Z ADMINÓW POTRAFI ZAJĄĆ SIE TYM PROBLEMEM?? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm powiem tak problem nie jest taki łatwy do rozwiązania, jest to serwer z dużym maxymalnym lvl, dość rzadko spotykany. Tabela lvl często wariuje po ok 220k.

 

Postaram się coś spojrzeć na weekendzie jeszcze do tego, lecz nic nie obiecuje.

 

 

 

Co do wypowiedzi pana wyżej /ks specjalnie jest tak "okrojone".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm powiem tak problem nie jest taki łatwy do rozwiązania, jest to serwer z dużym maxymalnym lvl, dość rzadko spotykany. Tabela lvl często wariuje po ok 220k.

 

Postaram się coś spojrzeć na weekendzie jeszcze do tego, lecz nic nie obiecuje.

 

 

 

Co do wypowiedzi pana wyżej /ks specjalnie jest tak "okrojone".

 

 

A to ze nie mogę noża wybrać jak emp jest włączone to bug czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś przeprowadziłem drobne prace na serwerze mające na celu wyeliminowania problemu z minusowymi lvl. 

 

Aby wszystko było w porządku musiałem lekko zmniejszyć szybkość exp + zrobić reset lvl, nie mniej jednak wszystko teraz powinno działać jak należy.

 

Zostawiam ten temat jeszcze na jakiś czas otwarty, w razie dalszych problemów z tym zgłaszajcie to tutaj. 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dziś przeprowadziłem drobne prace na serwerze mające na celu wyeliminowania problemu z minusowymi lvl. 

 

Aby wszystko było w porządku musiałem lekko zmniejszyć szybkość exp + zrobić reset lvl, nie mniej jednak wszystko teraz powinno działać jak należy.

 

Zostawiam ten temat jeszcze na jakiś czas otwarty, w razie dalszych problemów z tym zgłaszajcie to tutaj. 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

Wszystko spoko, dzieki ze sie tym zajales ale z tym expem to chyba poszlo w druga strone, nie buguje sie na minsu ale po jednym zabiciu wskakuje 500k od razu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...