Skocz do zawartości
ejczu

Podanie v2

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; ✓

- Minimum 16 lat; ✓

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; ✓

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; ✓

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; ✓

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; ✓/-

- Minimum 50h przegrane na serwerze; ✓

- Obowiązkowo aktywne konto steam; ✓

- Posiadanie mikrofonu; ✓

Wzór podania:


Nick: Galan

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem):Spore. Miałem admina na wielu sieciach :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7,5-8

Staż w CS-sie: już sześć lat leci

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Myślę, że przyda się jeszcze jedna para rąk do pomocy. W godzinach wieczornych nie zawsze jest jakiś admin online, a na serwerze jest chaos, tak samo w sobotę, niedziele rano.

Ogólnie chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera. Na steam jest online cały czas w godzinach popołudniowych, więc na serwer mogę wejść w każdej chwili. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia, 1-5h

Kontakt:Steam, Forum

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.52:27480/top_players/?query=Galan   http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.52:27480/top_players/?query=Rst

Razem 72h ;)

 

PS. @Wandi Twój GT nie wykazuje aktywności na serwerze sam zobacz http://www.gametracker.com/player/Wanderinhio.%5E%5E/80.72.33.52:27480/

Co do wieku napisałem rocznikowo, a "małą kulturę" mam tylko do Ciebie, więc proszę nie wypowiadaj się, jak na serwerze Cię praktycznie nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No rocznik '99 i 17 lat haha

 

Jestem na NIE

 

Dawno Cie widziałem na serwerze i nie byłeś za miły :) Małą kulture posiadasz, chyba Nam starczy "ogarniętych" adminów.

 

 

 

To zobacz ile mam h przegranie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem Neutral.

 

 

 

Coś tam cię widuje, wymagania spełniasz ale z tą kulturą to nie za ciekawie.

 

 

 

Ale co do Wandiego to się zgodzę, GT pokazuję że chłopa już nie ze 2 tyg.Jak zgłaszał jakąś mniejszą aktywność czy coś to ok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że się starasz dlatego dostaniesz szansę, ale jeśli nie poprawisz swojej kultury osobistej będziemy musieli się pożegnać. Masz taki okres próby , a pozostałych adminów proszę o zgłaszanie mi jeśli Galan będzie zaś dawał zły przykład pozostałym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...