Skocz do zawartości
Pikapikaczu

Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PikaPikaCzuu

 

Wiek:19

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Adminowałem na kilku serwerach.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):4/5

 

Staż w CS-sie: Około 3lata z przerwami.

 

Steam / NonSteam: Steam STEAM_0:0:59176140

 

Dlaczego Ty:Jestem dosyć często na serwerze i myślę że mogę wam troszkę pomóc w łapaniu tzw "cziterów".

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Mam dosyć dużo czasu na gre. Na Steam jestem cały czas jeżeli mnie nie ma na grze.

 

Kontakt:Jak najbardziej na Steamie.

 

 

 

 

GT http://www.gametracker.com/player/PikaPikaCzuu/80.72.43.106:27032/

 

 

W GT godzin mam około 22 godzin, ale raczej nie problem dobić te 30h a wiem że jest to wymagane.

 

 

Mam nadzieje że dacie jednak mi szanse spróbować w Adminowaniu.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Wymaganych godzin jest 30 a nie 22, podanie tak czy inaczej zostanie prawdopodobnie odrzucone bo Madzia przykłada wielką wagę do wymagań. Do tego zniechęca mnie konto .. Masz jednego posta i 3h na forum, oznacza to że konto jest do podania a admin, jako admin powinien uczestniczyć w życiu forum przynajmniej w dziale serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem, gracz nie ma 30 h, lecz myślę to nie jest problem w przypadku jego, to jest noł-life, szybko wbija :) Pomimo tego jestem na TAK, gracz ogarnia na serwerze, ma dobry kontakt z innymi, lubi współpracować a to rzadko się zdarza, doświadczenie mówi samo za siebie. Aktywność na serwerze poprawi o to nie bałbym się :) Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja natomiast jestem Neutralny, z powódów, które wymienił MichciO. Poza tym z tego co pokazuje GT, gracz po raz pierwszy pojawił się na serwerze w dniu 2 listopada, zaś dziś mamy 6 listopada i już składa podanie o adminowanie. Mając okazję z nim grania na serwerze nie odnotowałem żadnych zgłoszeń, ale gracz jest komunikatywny na micro oraz umie grać. Moim zdaniem powinien najpierw dać poznać innym graczom oraz załodze obecnych adminstratorów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiałam się nad zamknięciem podania na czas dobicia wymaganych H przez Twoją osobę, ale doszłam do wniosku, że byłoby to błędem.

 

Troszkę za szybko na podanie, zresztą pisałam Ci na STEAM, że najpierw godziny, potem podanie - zlekceważyłeś to

, w związku z czym lekko mnie do siebie zniechęciłeś.

 

 

 

Nie mogę traktować ulgowo, 8 godzin to jednak sporo, poza tym tak jak wspomniał @_Masta_Yoda_ - na serwerze jesteś od 2 listopada, dziś mamy szósty, więc chciałabym zobaczyć czy nie znudzi Ci się u nas po kilku dniach.

 

Natomiast z racji, że masz od dwóch graczy głos na tak oraz od jednego admina głos neutralny, jestem skłonna zaprosić Cię z podaniem już za tydzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...