Skocz do zawartości
MmB

Problem z Huawei y540

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z telefonem huawei y540. Problem jest taki że jak mam włączone WiFi i oglądam coś np. na YouTube to po jakimś czasie mi się przestaje buforować i nie mogę dalej oglądać i nawet wchodzić na strony internetowe. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi kolego co moge ci podpowiedziec oszczedz w tej maszynie Ram nie oszukujmy sie mam taki sam tel i im wiecej smieci masz poinstalowanych tym bardziej on sie zapycha jak kazdy w sumie smart. Polecam odinstalowac aplikacje które podobno czyszcza pamiec i zrobic najlepiej Hardreset

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@idek co Ty mówisz... Mam LG L3 [i generacja] to dopiero złom a nawet na fabrycznym T-mobile oprogramowaniu nie mam z tym problemów.

 

Kolego, pytanie nr 1... Czy po resecie WiFi w telefonie się naprawia? Czy musisz uruchomić cały telefon? A może po prostu zrestartować router?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@idek co Ty mówisz... Mam LG L3 [i generacja] to dopiero złom a nawet na fabrycznym T-mobile oprogramowaniu nie mam z tym problemów.

 

Kolego, pytanie nr 1... Czy po resecie WiFi w telefonie się naprawia? Czy musisz uruchomić cały telefon? A może po prostu zrestartować router?

 

 

WiFi sie nie naprawia ale w oprogramowaniu zbiera sie syf Lg l3 IIgen. posiadam 2 i powiem szczerze niebrandowany soft smiga stabilnie

 

tak samo htc wildfire s ten sam problem na co Hujumuju telefon ma zawalone ramy i pojawiaja sie bledy net nie ma nic tu wspolnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem jak może być w tym telefonie, bo nie miałem z nim styczności, ale sądząc po bliskich siebie datach wydania moj hujałej mate 7 ma funkcję wyłączania niepotrzebnych aplikacji (oszczędzanie energii). u mnie nie ma z tym problemu, bo wszystko się wyłącza razem z blokadą ekranu, ale na wszelki weź no wyłącz wszelkie oszczędzanie energii i obczaj czy działa, a jak nie to albo dostawca neta jakiś kiepawy jest albo jak po restarcie telefonu wszystko normalnie działa to problem musi tkwić albo w wadliwym oprogramowaniu albo osprzęcie, najlepiej jak udasz się do serwisu albo spytasz na bardziej ogarniętych forach w stylu benchmark, elektroda czy jak tam znajdziesz całkiem poświęcone telefonom. najpierw napisz na specjalistycznym forum, jak cie nakierują na konkretny błąd to będzie ok i już z górki, a jeśli nic nowego nie odkryjesz to najpierw wyklucz problemy z siecią, bo większość problemów z siecią i ewentualnych napraw koszty pokrywa sam dostawca internetu jeśli jest to z ich winy, a przynajmniej w vectrze tak jest (3 razy wymieniony modem za free - wadliwe modele, a był totalny brak internetu po zwykłym restarcie zasilania modemu ;d ). w ostateczności udaj się do serwisu z telefonem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...