Skocz do zawartości
Shadowshockwave

Podanie Na Administratora 45k lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Shadowshockwave

 

Wiek:16 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Doświadczenie w byciu adminem mam dość spore lecz wystarczające aby służyć jako administrator na serwerze.Byłem administratorem na 3 serwerach.Pierwszy serwer to skilluj bylem tam administratorem przez 1 rok,pózniej byłem przez 1 rok na serwerze Cs-Predatorzy a ostatni niedostałem się ponieważ niemiałem wystarczającego wieku w czasie okresu prubnego.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8-lecz muszę jeszcze pod ćwiczyć na pamięc troche związane z pisaniem na kolorowo itp.

 

Staż w CS-sie:Starz w cs 1.6 to 7 lat,i 0,5roku.

 

Steam / NonSteam:NonSteam(Lecz gdy tylko będę miał okazję finansową zakupię Steam)

 

Dlaczego Ty:Sądzę ze mam dość dobre podejścię do graczy oraz,mam dystans do siebie.Mam zamiar (jeśli się państwo zgodzą)wprowadzić zasadę 3 kicków dotyczących:Kultury,TXT,itp.(Zasada 3 kicków niedotyczy Cheterów)Kolejnym argumętem dlaczego ja jest to żę jestem nad wyraz sprawiedliwym człowiekiem jak i człowiekiem potrafiącym zrozumieć czyjś błąd.Chciałbym podać ostatni argument jestem odpowiedzialnym człowiekiem który ponosi konsekwęcję za swoje czyny.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Czas który mógę spędzać dziennie to od 2h do 4 h zależnie od tego ile mam nauki.

 

Kontakt:GG,FB,Nr telefonu,(mogę założyć skipe jeśli potrzeba)

 

 

 

 

 

Link do GameTracker'a:

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/

 

 

 

Coś o sobie:Mam na imię Norbert.Mam dysgrafię jeśli to widać.Moim ulubionym sportem jest piłka nożna jak i siatkówka.Mam hobby które nazywa się ASG (AirSoft Gun).Jestem opiekónem 2 dzieci mojej sąsiadki.

 

 

 

Ps:Przepraszam za wszelkie błędy ortograficznę lecz to nie moja wina :(.Oraz chciałbym powiedzieć że wszelkie godziny na gametracker zostały nabite w 3-4 dni.(to jest mój czas który mogę spędzać przez 4 dni :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

-staż

 

-godzinki

 

-konto nie pod podanie

 

-amxx (pisanie nie kolorowo wygląda tak np. @@ - środek ekranu , litera pierwsza np. g- zielony (pierwsza litera słowa green ,po angielsku są nazwy kolorów w amxx, i piszesz tak @@b Cele Mapy!! = Środek ekranu , kolor niebieski i tekst

 

-Dużo rzeczy do kontaktu, gadu-gadu, facebook, nr tel. , Skype chyba potrzebny

 

-Czas spędzany na serwerze (polecam Ci spędzać min. 3h)

 

-steam (kup sobie steam najlepiej za sms, nie polecam za PSC)

 

 

 

Podanie super, masz u mnie dużego +

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc z ortografią (mam brata dyslektyka , i go uczę)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

-staż

 

-godzinki

 

-konto nie pod podanie

 

-amxx (pisanie nie kolorowo wygląda tak np. @@ - środek ekranu , litera pierwsza np. g- zielony (pierwsza litera słowa green ,po angielsku są nazwy kolorów w amxx, i piszesz tak @@b Cele Mapy!! = Środek ekranu , kolor niebieski i tekst

 

-Dużo rzeczy do kontaktu, gadu-gadu, facebook, nr tel. , Skype chyba potrzebny

 

-Czas spędzany na serwerze (polecam Ci spędzać min. 3h)

 

-steam (kup sobie steam najlepiej za sms, nie polecam za PSC)

 

 

Podanie super, masz u mnie dużego +

 

 

 

Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc z ortografią (mam brata dyslektyka , i go uczę)

u

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Był bym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do podania jestem na Nie powody :

 

*

 

- mało grasz

 

- jesteś nowym graczem daj sie poznać

 

- brak steam 

 

- z Graczem " ?? " pisałeś napisze ci coś dobrego pod podaniem jak ty mi napiszesz nie zdążyłem zrobić screena 

 

- dajesz sie przekupić 

 

*

 

+ godziny na serwerze 

 

 

 

5/1 jestem na Nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie !!!

 

 

 

Panie Shadowshockwave Co to ma być chcesz zostać adminem  a masz tylko 23h! 

 

To jestem moim zdaniem lekka przesada.Mało ludzi cie zna i wogólę co do pisania na serwie "Napisz coś fajnego pod moim podaniem" U mnie już masz czerwona kartkę za takie coś.

 

AMX znasz 8/10 lecz sie uczysz pisać na kolorowo?

 

8/10 to już powinieneś troche ogarniać pluginy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie !!!

 

 

 

Panie Shadowshockwave Co to ma być chcesz zostać adminem  a masz tylko 23h! 

 

To jestem moim zdaniem lekka przesada.Mało ludzi cie zna i wogólę co do pisania na serwie "Napisz coś fajnego pod moim podaniem" U mnie już masz czerwona kartkę za takie coś.

AMX znasz 8/10 lecz sie uczysz pisać na kolorowo?

8/10 to już powinieneś troche ogarniać pluginy.

Jestem na Nie !!!

 

 

 

Panie Shadowshockwave Co to ma być chcesz zostać adminem  a masz tylko 23h! 

 

To jestem moim zdaniem lekka przesada.Mało ludzi cie zna i wogólę co do pisania na serwie "Napisz coś fajnego pod moim podaniem" U mnie już masz czerwona kartkę za takie coś.

AMX znasz 8/10 lecz sie uczysz pisać na kolorowo?

8/10 to już powinieneś troche ogarniać pluginy.

 

 

 

Minihard podsumując wychodzi na to ze nie masz na mnie nic z cytuję ,,napisz cos pod moim podaniem " ponieważ to była prośba której niemusze spełnić .... A wy oczywiscie knujecie już spisek.Po 2 siedze od 14 czasami nawet od 15 do 19 i widze cie na serwie 30 m i nagle cie niema, i ty śmiesz mi mowic o poznawaniu ludzi .3 sprawa poznawać ludzi ? Zobacz ile osób chce mnie poznać tyle co ciebie ponieważ reszta niechce pisać wystarczające argumęty .Bo moim zdaniem tak .Dziękuje to na tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Shadow są wystarczające dowody na to . Poza tym co ty tak sie denerwujesz masz dopiero 16lat . Gracze widzą co piszesz , jak sie zachowujesz itd . Teraz bedziesz komentował każdego negatywnego posta ? Grasz tu dopiero 3 dni jak napisałeś i już chcesz być administratorem ? I twoja wypowiedź nie trzyma sie kupy i nie wiadomo o co chodzi . Zwolnij troche :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 nic nie knuje z nikim :)

 

A ty piszesz ,że grasz od 14/15 do 19 to czemu na GT twój czas wynosi 23h?

 

Niby siedze 30m tak? Na ten temat mogę powiedzieć tyle,że w tym tygodniu to będe miał mało czasu na granie,ponieważ zjeżdża mi sie rodzina na "święto zmarłych",ale zato w weekend grałem 2x wiecęj niż normalnie żeby zrobić sobie pare dni wolnych.

 

Aha i wogólę co ty się mnie czepiasz? 

 

Wejdz sobie na mojego GT i zobacz ile mam h i wtedy sie wypowiedz...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Az sobie to przeczytalem, zacznijmy od tego ze robicie tutaj nie potrzebny spam.

 

przechodzac do sedna.. widzac co tutaj wypisujesz, zalezy Ci na adminie tylko po to aby sie przed ziomkami popisac. Taki admin to zguba dla serwera :) Jestem na nie. Ale i tak wszystko zalezy od opiekuna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Az sobie to przeczytalem, zacznijmy od tego ze robicie tutaj nie potrzebny spam.

 

przechodzac do sedna.. widzac co tutaj wypisujesz, zalezy Ci na adminie tylko po to aby sie przed ziomkami popisac. Taki admin to zguba dla serwera :) Jestem na nie. Ale i tak wszystko zalezy od opiekuna.

 

 

 

I akurat specjalnie wybrałem sobie wasz serwer? Weś człowieku otwórz oczy na świat zostaw anime morze coś ci zaświta że są tacy ludzie co chcą pomogać a oto film z przed chwili na serwerze cd 45k

 

 

www.speedyshare.com/VDzRW/20151027-234427.mp4

 

 

Nadal sądzisz że żartuje ? W dzisiejszym dniu siedziałem od 14 do 16 potem od 17 do teraz i jedynje jakiego admina widzialem dzisiaj na serwerze który siedział najdłużej to BlackDeath.Morze wkońcu zrozumiesz ze ja mam mozliwości bycia adminem i pilnowania serwerów przed cheterami dzisiaj stracil ten serwer 6 ludzi z jakiego powodu cheterów nie z innego tylkoz tego jedynego powodu aż pod kreślę CHETRÓW którzy uszli sobie płazem dlaczego ? Bo admina niebylo na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja rowniez za okresem probnym chlopak stara sie podanie ujdzie nie wiem czy ktos zauwazyl czy nie jak w podanku napisales byles na 3 serwerach adminem ale na 3 nie dali bo nie spelniales wymagan wiec byles na 2 ale to taki tam szczegół 

 

 

Ps. co do amx to masz tu wymagania przeczytaj i wtedy napisz ile znasz sie na amx 

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/40029-zamkni%C4%99tyamx-od-1-10-u%C5%82atwiona-sprawa/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Do Pana wyżej nie grywasz na tym serwerze, dlatego nie wypowiadaj się tutaj.Co do samego podania niestety jestem na nie, zbyt krótko jesteś u nas na serwerze aby zostać administratorem.

 

 

Widze, wypowiadam się gdzie chce , nie gram na tym serwie ale widze to co widzę- szkoda gadac,

 

Pan Kit- dla ciebie,

 

temat zamek plissssss,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...